Meniu
Gerbiami Tėveliai,

Kviečiame dalyvauti apklausoje, kuria siekiame surinkti duomenis apie ugdymo kokybę, bendravimo ir komunikavimo formas, vaiko savijautą, pažangą ir Jūsų lūkesčius lopšelio-darželio „Ežiukas“ įstaigoje.

Apklausa yra anoniminė, duomenys bus apibendrinti ir statistiškai pateikti analizei.

Jūsų nuomonė yra labai svarbi.

Į anketos klausimus prašome atsakyti iki 2020 m. balandžio 20 d.

Anketą rasite mūsų elektroniniame dienyne „Mūsų darželis“

Dėkojame už supratimą ir bendradarbiavimą.

 

Pasaulinė autizmo supratimo diena

Balandžio 2-oji – Pasaulinė autizmo diena. Viso pasaulio bendruomenė autizmo dieną mini naudodama mėlyną spalvą.

Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų įstaigos ugdytiniais bei jų tėveliais, kurie prisidėjo prie Autizmo supratimo akcijos. Piešdami mėlynas saulytes, mažieji išreiškė supratimą ir palaikymą šios negalios ištiktoms šeimoms.

Taip pat pridedame ISADD Lietuva administracijos padėką mūsų įstaigos bendruomenei: „Sveiki, labai malonu, kad prisidėjote prie mūsų idėjos ir skleidžiate žinią kitiems. Linkime sėkmės jūsų darželiui, linkėjimai visiems šauniems jūsų pedagogams, vaikučiams ir jų tėveliams!“

 

Mieli Tėveliai

Esame dėkingi, kad remiate Kauno lopšelį-darželį „Ežiukas“, skiriate jam iki 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio. Jūsų dėka darželis kiekvienais metais tampa gražesnis, labiau atitinkantis mūsų visų lūkesčius.

Dėkojame už Jūsų geranoriškumą, supratingumą, bendrus siekius kuriant saugią ir gražią aplinką.

Tikimės tolimesnio gražaus bendradarbiavimo.

Maloniai prašome skirti iki 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio paramą Kauno lopšeliui-darželiui „Ežiukas“.

 

Pridedama prašymo forma (FR0512, versija v4) ir instrukcija kaip teisingai užpildyti prašymą.

 

Pasaulinė autizmo supratimo diena

Mieli vaikučiai ir tėveliai,

 artėjant balandžio 2-ajai kviečiame Jus prisidėti prie šios palaikymo akcijos!Palaikykite, pieškite, kirpkite, klijuokite mėlynas saulytes 

ir pasidalinkite savo nuotraukomis su mumis!

 

Subalansuota vaikams, bet tinka ir suaugusiems

Jeigu jautiesi piktas

 

Mieli Tėveliai

Atsižvelgiant į pasikeitusį Atlyginimo už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programas, išlaikymą dydžio nustatymo ir mokėjimo tvarkos aprašą, Kauno miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriuje yra teikiama vienkartinė pašalpa asmenims atlyginimui už jų vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ugdymo programas Kauno miesto savivaldybės biudžetinėse švietimo įstaigose, išlaikymą (atlyginimui už ugdymo sąlygų tenkinimą) apmokėti, kai vienas iš vaiko tėvų yra išvykęs į užsienį.

Pridedama trumpa informacija (atmintinė).

 

Mieli Tėveliai

Lopšelio – darželio „Ežiukas“ mokytojai karantino metu vykdys nuotolinį ugdymą panaudodami tinklalapius, platformas, multimedijos turinį (atvaizdai, garso ir vaizdo įrašai), internetinius žaidimus, programėles, programas, virtualiąsias ugdymosi aplinkas. Siūloma ugdomoji medžiaga pateikiama  https://musudarzelis.lt/,   https://www.facebook.com/,  messenger,  telefonu,  https://www.gmail.com/ https://teams.microsoft.com/.

Nuoroda anglų kalba, kaip įdiegti „Microsoft Teams“ programą ČIA. Nepavykus įdiegti ar prisijungti prie „Microsoft Teams“ programos, kilus klausimams prašome kreiptis į mokytojas, atsakingas už programos įdiegimą:

Liną (el.paštu – lina.grineviciutee@gmail.com),

Moniką (el.paštu - monika.dachnenkaite@gmail.com).

 

Lopšelio – darželio „Ežiukas“ administracija

 

Mieli Tėveliai

Lopšelio-darželio „Ežiukas” internetinėje svetainėje įdiegta nauja Meniu skiltis – „Nuotolinis ugdymas“. Kviečiame susipažinti.

 

Mieli Tėveliai

    Visas mūsų pedagogų rekomenduojamas nuotolinio ugdymo veiklas, užduotėles, patarimus galite atsisiųsti, atsispausdinti ar peržiūrėti Meniu skiltyje „Paslaugos“ pasirinkdami jums aktualią amžiaus grupę „Nuotolinis ugdymas ikimokyklinukams“ ar „Nuotolinis ugdymas priešmokyklinukams“.

 

Pasaulinė Dauno sindromo diena

    Net ir karantino sąlygomis, lopšelio – darželio „Ežiukas“ bendruomenė vieningai prisijungė prie socialinės iniciatyvos #NenurašauOpalaikau. Kovo 21 d. mūvėdami skirtingų spalvų kojines, išreiškė palaikymą ir toleranciją žmonėms su Dauno sindromu bei jų šeimoms.

 

Rekomendacijos, kaip galėtų atrodyti darželinuko dienotvarkė

Karantinas – ne atostogos, todėl labai svarbu susidėlioti aiškią dienotvarkę. Susitarkite, kada vaikas kelsis, kuriuo metu atliks užduotis ir ilsėsis, kada skirsite laiko bendrai šeimos veiklai, kelintą valandą jis eis miegoti. Žinojimas ir ribos suteikia vaikams (tiek mažiems, tiek paaugliams) aiškumo, o tai padės lengviau ištverti karantiną. 

 

Pasaulinė Dauno sindromo diena

Kovo 21 d. minima Pasaulinė Dauno sindromo diena. Šią dieną mūvimos skirtingų spalvų kojinės, taip išreiškiant palaikymą ir toleranciją žmonėms su Dauno sindromu bei jų šeimoms. Skirtingų spalvų kojinės reiškia kitoniškumą, tačiau jį nulemia tik viena chromosoma. Kviečiame visus, didelius ir mažus, lopšelio - darželio "Ežiukas" bendruomenės narius dalyvauti socialinėje akcijoje „NenurašauOpalaikau“, kuri skirta išreikšti paramą jautriai visuomenės ląstelei, plėsti tolerancijos ribas, mažinti atskirtį bei formuoti sveiką visuomenės požiūrį į žmones su šia negalia.

 

Ministro įsakymas dėl rekomendacijų dėl ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu patvirtinimo

REKOMENDACIJOS DĖL UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU

 

Mieli tėveliai

Kviečiame naudotis “Lavina LT” sukurtomis nemokamomis užduotimis!

Galite pasinaudoti idėjomis ar atsispausdinti paruoštas užduotis apsilankę Facebook “Lavina LT” puslapyje: https://www.facebook.com/LavinaLT/

Taip par galite tapti “Lavina LT” naujienlaiškių prenumeratoriais ir gauti nemokamas užduotis tiesiai į el.paštą. Šioje nuorodoje įveskite savo el.pašto adresą http://www.lavina.lt/

 

Informacija

Informacija

 

Gerbiami mūsų Tėveliai, lankytojai, ir kiti interesantai

Gerbiami mūsų Tėveliai, lankytojai, ir kiti interesantai!

Esant šiai sudėtingai ekstremaliai situacijai, saugodami save ir kitus, informuojame, kad įstaiga yra rakinama.

Visa informacija bus teikiama telefonu (8 37) 424 625, elektroniniu paštu: eziukas4@gmail.com

Informacija, jei ji neprieštarauja ES Bendrųjų duomenų apsaugos įstatymo reikalavimams, bus teikiama telefonu arba el. paštu visiems interesantams.

Ugdytinių tėveliai, ją galės rasti www.eziukasdarzelis.lt svetainėje ir „Mūsų darželis“ sistemoje.

Visi pedagogai dirba nuotoliniu būdu ir Jums pasiekiami esant poreikiui įstaigos darbo valandomis.

 

 

Rekomendacijos tėvams

Rekomendacijos tėvams

 

Informacija vaikams apie koronavirusą

Informacija vaikams apie koronavirusą

 

Informacija

Veiklos namuose vaikų emocinei sveikatai palaikyti

 

Informacija

Nuo šių metų kovo 16 dienos iki kovo 27 dienos, nutraukus ugdymo procesą visose šalies ugdymo įstaigose, mokestis nebus skaičiuojamas, pritaikant tvarkos aprašo 10.7 papunktį (dėl ekstremalių įvykių).

Ką svarbu žinoti tėvams su mažais vaikais, darbuotojams, darbdaviams?

Koronavirusas, darbas ir šeima – kokie klausimai dažniausiai kyla. https://socmin.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas-darbas-ir-seima-kokie-klausimai-dazniausiai-kyla-lietuviams-atnaujinta

 


Visoje Lietuvoje dėl koronaviruso dviem savaitėms uždaromos švietimo įstaigos

SVARBI LR SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJOS INFORMACIJA: nuo kovo 13 d. rekomenduojama, o nuo kovo 16 d. iki kovo 27 d. privalomai stabdomas ugdymo, mokymo ir studijų procesas visose švietimo įstaigose !!!

http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/visoje-lietuvoje-del-koronaviruso-dviem-savaitems-uzdaromos-svietimo-istaigos?fbclid=IwAR3XCDrFutRWF1q-9t8UGmJ8X3z4L4eKJneIeNi4t47w3ue0FZnSVu0BXY8

 

Informacija dėl koronaviruso

Atkreipiame švietimo įstaigų ir jų steigėjų dėmesį į Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas žmonėms, kurie neseniai grįžo iš šalių, kur nustatytas koronaviruso protrūkis, 14 dienų nuo išvykimo iš šių šalių dienos likti namuose ir stebėti savo sveikatą.

 

Kaip saugotis nuo virusų ir ką daryti pajutus pirmuosius simptomus?

Padidėjusi virusų grėsmė šiomis dienomis – rimtas signalas, raginantis imtis papildomų prevencijos priemonių. Kauno miesto savivaldybė informuoja gyventojus, kaip elgtis pajutus galimus ligos simptomus ir primena apie pagrindines priemones siekiant nuo jų apsisaugoti.

 

Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Š.m. vasario 17 dieną lopšelio – darželio „Ežiukas“ bendruomenė šventiškai paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą. Vaikų rankelėse plazdėjo trispalvės, savo daineles, šokius, žaidimus bei eilėraščius mažieji dovanojo gimtajai šaliai - Lietuvai.

Nuotraukos fotogalerijoje.

 

Informacija  tėveliams!

Ką reikia žinoti apie naująją mokėjimų už darželius tvarką Kaune?

 

Pilies odontologijos klinika

Š. m. sausio 31 d.  „Berželių“ grupės vaikai lankėsi Pilies odontologijos klinikoje. Apsilankyti klinikoje mažuosius pakvietė Marijos tėvelis – Bernardas Čepulkauskas. Ugdytiniai susipažino su odontologo profesija, apžiūrėjo įrangą. Klinikoje dirbančių specialistų pagalba vaikai mokėsi tinkamai prižiūrėti dantukus bei gavo naudingų patarimų apie kasdieninę burnos higieną. Dėkojame Marijos tėveliui už skirtą laiką mūsų vaikams!

 

Projektas "Šok į tėvų klumpes"

Tęsiant projektinę veiklą „Šok į tėvų klumpes“, 2020 m. sausio 31 d. „Kaštonėlių“ grupėje lankėsi Elenos mama - Ugnė Tutlienė. Ji ne tik pristatė savo profesiją, bet ir supažindino ugdytinius kaip formuoti burnos higienos įgūdžius, mokė kaip tinkamai pasirinkti  dantų priežiūros priemones, vaizdžiai papasakojo kaip gydomi dantukai. Praktinio užsiėmimo metu, vaikai mokėsi taisyklingai valytis dantukus. Dėkojame Elenos mamai už įdomią ir vaikams naudingą veiklą.

 

Senelių šventė - “Kartu su močiute ir seneliu”

2020 m. sausio 29 d., lopšelio - darželio “Ežiukas” salėje vyko “Šermukšnėlių” grupės vaikų ir jų senelių šventė - “Kartu su močiute ir seneliu”. Ugdytiniai kūrė medalius, piešė senelių portretus. Šventės metu vaikai klausėsi senelių sekamų pasakų  bei pasakojimų apie save, kartu minė mįsles, žaidė žaidimus, žiūrėjo improvizuotą pasaką „Ropė“. Buvimas kartu su seneliais, vaikams suteikė daug džiaugsmo. Dėkojame visiems  seneliams ir tėveliams dalyvavusiems nuostabioje šventėje.

 

Projektas "Šok į tėvų klumpes"

Tęsiant projektą „Šok į tėvų klumpes“, sausio 23d., „Berželių“ grupės vaikai vyko į „Sinagoga studio“ pas Vincento tėvelį - Igną Maldžiūną. Išvykos metu ugdytiniai turėjo galimybę apžiūrėti studiją bei susipažinti su fotografo profesija. Vincento tėvelis papasakojo ko reikia norint tapti fotografu, aprodė mažiesiems fotografijai reikalingas priemones bei leido patiems pabūti modeliais. Dėkojame Vincento tėveliui už nuoširdų bendradarbiavimą!

 

Projektas "Šok į tėvų klumpes"

Kauno lopšelyje - darželyje „Ežiukas“ startavo projektas „Šok į tėvų klumpes“. Sausio 17d. pirmasis savo profesiją pristatė Luknės tėvelis Giedrius Kreivėnas (iš „Berželių“ grupės). Luknės tėvelis supažindino „Berželių“, „Ąžuoliukų“ ir „Kaštonėlių“ grupės vaikus su arboristų specialybe. Arboristas – tai specialistas, atliekantis praktinę medžio priežiūrą. Vaikai sužinojo kaip prižiūrėti medelius, pamatė kaip suskaičiuoti nupjauto medžio amžių.

 

"Trijų Karalių" šventė

Š.m. sausio 6 dieną įstaigoje šventėme "Trijų Karalių" šventę. Atkeliavę Kasparas, Merkelis ir Baltazaras, visus vaikučius sveikino su Kūdikėlio Jėzaus gimimu, kartu žaidė, šoko, mynė mįsles. Karaliai - Išminčiai grupėse kartu su vaikais ieškojo, o vėliau ir skaitė pamestus Kalėdų Senelio vaikams parašytus laiškus, kurie netyčia iškrito iš jo didžiulio maišo, jam beskrendant rogėmis virš darželio. Trys Karaliai atkeliavo ne tuščiomis, jie atnešė vaikams dovanų, o taip pat visiems dideliems ir mažiems linkėjo puikių 2020 Naujųjų metų.

 

Pripažino mūsų lopšelį-darželį

Šiandien pasiekė džiugi žinia, jog Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisija įvertino mūsų lopšelio-darželio fizinį aktyvumą bei pripažino mūsų lopšelį-darželį Aktyvia mokykla. Labai džiaugiamės ir nuoširdžiai dėkojame visai mūsų komandai, vaikučiams ir visai bendruomenei.

 

Akcija "Padovanok draugui dovaną"

Š. m gruodžio mėn. 16 d. lopšelio-darželio "Ežiukas" vaikai ir pedagogai dalyvavo darželio inicijuotoje šventinėje akcijoje "Padovanok draugui dovaną". Vaikai kartu su pedagogais padovanojo Kalėdines dovanėles, kartu šoko, dainavo daineles, žaidė žaidimus ir dalinosi geromis emocijomis su Senamiesčio vaikų dienos centro vaikučiais. Nuoširdžiai dėkojame mūsų vaikų tėveliams prisidėjusiems prie akcijos "Padovanok draugui dovaną", jūsų gerumas sušildė vaikų širdeles!

 

Kalėdų eglutės“ šventė

TĖVELIŲ DĖMESIUI,
Š. m. gruodžio 12 dieną įstaigos salėje vyks „Kalėdų eglutės“ šventė.
Visus didelius ir mažus maloniai kviečiame dalyvauti.
Renginiai salėje vyks šia tvarka: 

Eil. nr.

Grupė

Laikas

1.

„Klevelių“ grupė

11.00 val.

2.

„Kaštonėlių“ grupė

12.00 val.

3.

„Ąžuoliukų“ grupė

13.00 val.

4.

„Šermukšnėlių“ grupė

14.00 val.

5.

„Riešutėlių“ grupė

15.00 val.

6.

„Berželių“ grupė

16.00 val.

 

Akcija „Padovanok draugui dovaną“

Tėvelių dėmesiui,
Minint Tarptautinę žmogaus teisių dieną, visus tėvelius ir vaikučius kviečiame dalyvauti įstaigos organizuojamoje
akcijoje „Padovanok draugui dovaną“.
(Tai gali būti atvirukai, laiškai, knygos, žaislai, saldainiai ir panašūs dalykai, kurie pradžiugintų kitus vaikučius).
Dovanėlių lauktume iki  š. m. gruodžio 15 dienos.
 Reiktų jas atnešti  ir perduoti grupės auklėtojai.
Kad gruodžio 16 dieną 15.45 val. su įstaigos vaikais keliaudami į
Kauno Carito Senamiesčio vaikų dienos centrą dovanėles galėtume įteikti ten besilankantiems, sunkiau gyvenančių šeimų vaikams.

Iš anksto dėkojame visiems ketinantiems dalyvauti akcijoje.
Ačiū Jums už Jūsų gerumą!

 

Ačiū tėveliams

Ačiū ugdytinių tėveliams už pagamintas eglutes, už sugalvotas užduotėles, staigmenėles, už gražius palinkėjimus ! Smagu laukti Šv. Kalėdų kartu !

 

Ketvirtasis strateginės partnerystės Erasmus + projekto “Žmogaus teisės/Europa” (“Human rights/ Europe”) partnerių susitikimas Rumunijoje

Š. m. lapkričio 25 - 29 dienomis Rumunijos“Mihail Sadoveanu“ vidurinėje mokykloje vyko ketvirtasis strateginės partnerystės Erasmus + projekto “Žmogaus teisės/Europa” (“Human rights/ Europe”) partnerių susitikimas. Italijos, Ispanijos, Lietuvos, Rumunijos ir Turkijos mokytojai dalinosi gerąja darbo patirtimi, susijusia su vaikų teisių ir pareigų nuostatų formavimu.

 

Kauno diena

Apie Kauno greitosios medicinos pagalbos paramedikų - slaugytojų pravestus pirmos pagalbos mokymus mūsų įstaigos ugdytiniams, su miestiečiais pasidalino dienraštis Kauno dienaApie Kauno greitosios medicinos pagalbos paramedikų - slaugytojų pravestus pirmos pagalbos mokymus mūsų įstaigos ugdytiniams, su miestiečiais pasidalino dienraštis Kauno diena. 

https://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/medikai-kauno-darzelinukus-moke-suteikti-pirmaja-pagalba-940878?fbclid=IwAR282lYhMG9dVdr_u2aMx2BuPBvNv97IKJ2InrY0EqNJFc_eAHtjzXX542s

 

Kūrybinės dirbtuvės "KALĖDŲ EGLUTĖ"

VISUS, VISUS MALONIAI KVIEČIAME

prisidėti prie ugdymo aplinkos gražinimo ir drauge su vaikučiais pagaminti kūrybinį darbelį 

„KALĖDŲ EGLUTĖ”

 

Pirmos pagalbos mokymai

Š. m. lapkričio 22 d. „Kaštonėlių“, „Šermukšnėlių“ bei „Ąžuoloiukų“ grupės vaikai dalyvavo pirmos pagalbos mokymuose, kurių tikslas – ugdyti atsakomybę už savo ir savo artimųjų sveikatą. Greitosios medicinos pagalbos automobiliu į įstaigą atvyko Kauno greitosios medicinos pagalbos paramedikai-slaugytojai. Jie vaikus mokė suteikti pirmąją pagalbą nelaimės atvejais, pademonstravo medicininę įrangą, esančią greitosios medicinos pagalbos automobilyje.

 

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

Š. m. lapkričio 19 d. „Šermukšnėlių“ grupės ugdytiniai kartu su pedagogais lankėsi Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate. Vaikai susitiko su bendruomenės pareigūne Vilma Blažauskiene ir vaikų numylėtiniu – šuniuku policininku Amsiumi. Susitikimo metu diskutavo kaip reikia saugiai elgtis gatvėje, kokie pavojai joje tyko, išgirdo pasakojimą apie vaikams, paliktiems be priežiūros, kylančias problemas.

 

Tarptautinė Tolerancijos diena

Š. m. lapkričio 15 dieną lopšelio – darželio “Ežiukas” ugdytiniai minėjo Tarptautinę Tolerancijos dieną. 2019 metų Tolerancijos dienos simbolis – švyturys. Švyturys, kaip simbolis pasirinktas neatsitiktinai. Jis rodo kelią laivams, ieškantiems kranto, padeda neužplaukti ant seklumos. Taip ir tolerancija savo prasme reiškia pakantumą, suteikia žmonėms gebėjimą visuomenėje sugyventi taikiai, suprasti ir priimti.

 

Ruklos miesto vaikų lopšelis – darželis „Pušaitė“

Lapkričio 12 dieną „Šermukšnėlių“ grupės ugdytiniai kartu su pedagogais vyko į Jonavos rajono Ruklos miesto vaikų lopšelį – darželį „Pušaitė“ dalyvauti edukaciniame rytmetyje - „Mes susipažįstame ir bendraujame su kitų šalių vaikais“. Susitikimo metu, vaikai iš arčiau susipažino su vaikais – atvykėliais, jų tradicijomis, žaidė bendrus žaidimus, kartu dainavo, šoko, grojo įvairiais muzikos instrumentais. Renginio pabaigoje vaikai apsikeitė savo pagamintomis dovanėlėmis.

 

A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla

Lapkričio 14 d. “Šermukšnėlių” grupės vaikai dalyvavo A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos edukaciniame užsiėmime “Pasakų laboratorija” Žaisdami analizavo žinomų pasakų “Raudonkepuraitė”, “Vilkas ir septyni ožiukai” siužetus, ieškojo elgesio su nepažįstamais žmonėmis, sutiktais gatvėje ir namuose, sąsajų. Aptarę teigiamas ir neigiamas pasekmes vaidino galimas situacijas ir išsirinko tinkamiausius elgesio sprendimus.

 

Protų mūšis „JAUNIEJI PROTAI“

Lapkričio 7 d. lopšelio - darželio “Ežiukas” komanda dalyvavo Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje vykusiame protų mūšyje „JAUNIEJI PROTAI“. Priešmokyklinukai savo sveikos gyvensenos, higienos ir saugaus eismo žinias demonstravo atsakydami į klausimą TAIP arba NE . Keliaudami iki pasirinkto atsakymo varianto, atliko įvairius judesius. Ugdytiniaiį renginį atsinešė grupėje sukurtą kelio ženklą, kurį pristatė kitiems dalyviams.

 

Žaidžiu, kuriu, sportuoju kartu su rudenėliu

Š.m. spalio 24 dieną lopšelio - darželio „Ežiukas“ kieme vyko šventė „Žaidžiu, kuriu, sportuoju kartu su rudenėliu“. Iš miško atskubėję ežiukas kartu su dėde rudenėliu kvietė vaikus dainuoti, šokti, žaisti, piešti, sportuoti ir kurti. Įstaigos koridoriuje buvo surengta parodėlė, kurioje vaikai su tėveliais pristatė bendrai kurtus darbelius iš vaisių, daržovių ir gamtinių medžiagų.Nuotraukos fotogalerijoje.

 

Akcija „Padovanokim gerą nuotaiką ir šypseną!“

Siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į vaikų ir suaugusių psichikos sveikatos saugojimą bei stiprinimą, Kauno lopšelio-darželio „Ežiukas“ bendruomenė organizavo tradicinę respublikinę švietimo įstaigų akciją „Padovanokim gerą nuotaiką ir šypseną!“. Akcija skirta Pasaulinei psichikos sveikatos dienai minėti. Prie akcijos prisijungė net 30 darželių ir mokyklų bendruomenių iš įvairiausių Lietuvos miestų ir miestelių.

 

Paminėjo „Erasmus +“ programos mobilumo ir Europos pilietybės dieną 2019

Spalio 11 d. Kauno lopšelio - darželio „Ežiukas“ vaikai ir bendruomenė paminėjo „Erasmus +“ programos mobilumo ir Europos pilietybės dieną 2019. Šis oficialus Europos festivalis vyksta spalio 10 – 12 dienomis daugelyje šalių. Tarptautinis mobilumas ir Europos pilietybė yra pagrindinė #ErasmusDays tema. 2018 metais 39 šalyse buvo suorganizuoti 1435 renginiai, kurie pasiekė 116 milijonų piliečių. Šiemet prie šios gausios „Erasmus+“ šeimos prisijungė ir mūsų darželio bendruomenė ir labai tuo džiaugiamės.

 

KVIEČIAME DALYVAUTI RENGINYJE - AKCIJOJE „PADOVANOKIM GERĄ NUOTAIKĄ IR ŠYPSENĄ“

TĖVELIŲ DĖMESIUI,
VISUS TĖVELIUS IR VAIKUČIUS, VISUS DIDELIUS IR MAŽUS
Š.M. SPALIO 10 DIENĄ 9.30 VALANDĄ KVIEČIAME DALYVAUTI
RENGINYJE - AKCIJOJE „PADOVANOKIM GERĄ NUOTAIKĄ IR ŠYPSENĄ“, SKIRTOJE
„PASAULINEI PSICHIKOS SVEIKATOS DIENAI“ PAMINĖTI, KURI VYKS MŪSŲ ĮSTAIGOS KIEME, KAUNO SENAMIESČIO GATVELĖSE.

 

Kauno miesto mero sveikinimas

SU RUGSĖJO 1-ĄJA

 

Kviečiame į mokslo metų pradžios šventę

Visus vaikučius ir tėvelius kviečiame į mokslo metų pradžios šventę, kuri įvyks rugsėjo 2 d., 10 val.

 

GERŲ VASAROS ATOSTOGŲ!

GERŲ VASAROS ATOSTOGŲ!
LINKIME LINKSMOS, ŠILTOS VASAROS,
SMAGIŲ AKIMIRKŲ!
PAILSĖKITE IR SUGRĮŽKITE SU NAUJOMIS JĖGOMIS!
Atostogaujame nuo liepos 1 d. iki liepos 31 d.
DARŽELIS ATVERIA DURIS RUGPJŪČIO 1 D.

 

Laimingos vaikystės gatvė

Tęsiant vaikų gynimo dienos tematiką bei vykdant Erasmus + projekto "Human rigts/Europe" (Žmogaus teisės/Europa) (Nr. 2018-1-ESO1-KA229-050566_4) veiklas, š. m. birželio 13 d. lopšelio - darželio "Ežiukas" kieme vyko renginys "Laimingos vaikystės gatvė". Su ugtytiniais diskutavome apie vaikus, kurie neturi namų, nejaučia tėvų meilės. Norėdami perduoti gražiausius savo linkėjimus likimo nuskriaustiems vaikams, mūsų ugdytiniai spalvino "laimės akmenėlius", patys mažiausieji apipavidalino svajonių namus. Ragindami visus nusišypsoti, ugdytiniai iš nuspalvintų namelių ir akmenėlių, įkūrė "Laimingos vaikystės gatvę", linkėdami, kad visus vaikus, kurie neturi namų, aplankytų maži stebuklai ir jie atrastų tokią gatvę kaip įmanoma greičiau.

Nuotraukos fotogalerijoje.

 

GYVYBĖS DIENA

Kauno lopšelio – darželio „Ežiukas“ kieme
Š. m. birželio 20 d. 10.30 val.
Kviečiame visus didelius ir mažus prisijungti prie šios gražios šventės.

 

Ugdytiniai lankėsi Vytauto Didžiojo karo muziejuje

Š. m. birželio 6 d. „Šermukšnėlių“ grupės ugdytiniai lankėsi Vytauto Didžiojo karo muziejuje. Mus pasitiko edukacinės programos „Jaunasis karvedys“ vedėja Erika. Vaikai sužinojo, kaip pasistatyti pilį ir ją saugoti, susipažino su pilies gyvenimu, to meto ginklais bei šarvais, karybos būdais. Patys tapę „karvedžiais“ turėjo galimybę užimti ir apginti pilį.

 

Unicef vaikų bėgimas „Už kiekvieną vaiką“

2019 m. gegužės 24 d. vaikų lopšelio-darželio „Ežiukas“ auklėtiniai, pasipuošę darželio simbolika ir Unicef marškinėliais, kartu su savo vyresniais broliais ir sesėmis (buvusiais „Ežiuko“ ugdytiniais), dabar besimokančiais Kauno senamiesčio progimnazijos pirmoje klasėje, dalyvavo unikaliame, bet jau tradicija tapusiame renginyje – Unicef vaikų bėgime „Už kiekvieną vaiką“. Šio bėgimo tikslas – surinkti lėšas, kurios bus skirtos padėti dėl prastos mitybos išsekusiems vaikams nelaimės ištiktose šalyse. Šis renginys suvienija vaikus visame pasaulyje ir suteikia vaikams galimybę pasijausti svarbiais ištiesiant savo mažas pagalbos rankytes kitiems pasaulio vaikams, o tuo pačiu leidžia vaikams sušukti: „Svarbus kiekvienas pasaulio vaikas“. Prasmingi darbai, kuriuose dalyvauja net patys mažiausi vaikai yra puiki galimybė parodyti, kad kiekvienas gali padaryti pasaulį ne tik gražesniu ir geresniu, bet ir išgelbėti vaikų gyvybes! Projektą globoja – Jos ekscelencija Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Organizatoriai: Unicef Lietuva.

Nuotraukos fotogalerijoje.

 

Tarptautinė vaikų gynimo diena

Tarptautinė vaikų gynimo diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Vaikai turi teisę augti šeimose, turėti mamą ir tėtį, eiti į darželį ar mokyklą, turi teisę jaustis saugūs, augti sveiki. Š. m. gegužės 30 d., minint Tarptautinę Vaikų gynimo dieną, lopšelio-darželio „Ežiukas“ ugdytiniai su pedagogais, skambant nuotaikingai muzikai išskubėjo į įvairiomis vasaros spalvomis nušvitusį darželio kiemą, kuriame, žaidė judriuosius žaidimus, dainavo ir šoko. Kieme aidėjo vaikų juokas ir nuotaikinga muzika. Nuotraukos fotogalerijoje.

 

Tarptautinė vaikų gynimo diena

Š.m. gegužės 30 d.
10.30 val.
Kauno lopšelio - darželio “Ežiukas” kieme
Švęsime tarptautinę vaikų gynimo dieną
Kviečiame visus, didelius ir mažus
prisijungti prie šios gražios šventės!

 

Priešmokyklinės „Klevelių“ grupės vaikų išleistuvės

Išleistuvės žymi svarbų etapą vaikų ir jų tėvų gyvenime – darželinukų atsisveikinimą su nerūpestinga vaikyste darželyje, ruošimąsi kitam svarbiam žingsniui - mokyklai. Š. m. gegužės 24 dieną darželyje vyko priešmokyklinės „Klevelių“ grupės vaikų išleistuvės. Atsisveikindami su darželiu ugdytiniai linksmai laiką leido kartu šokdami, dainuodami. Šventę vainikavo balandžių paleidimas į dangų. Nuotraukos fotogalerijoje.

 

Trečiasis strateginės partnerystės Erasmus + projekto “Žmogaus teisės/Europa” (“Human rights/ Europe”) partnerių susitikimas

Š. m. gegužės 13 - 17 dienomis Comiso miesto Instituto Comprensivo “G. Verga” (Italija) vidurinėje mokykloje vyko trečiasis strateginės partnerystės Erasmus + projekto “Žmogaus teisės/Europa” (“Human rights/ Europe”) partnerių susitikimas. Italijos, Ispanijos, Lietuvos, Rumunijos ir Turkijos mokytojai dalinosi gerąja darbo patirtimi, susijusia su vaikų teisių ir pareigų nuostatų formavimu.

 

ŠEIMŲ DIENA

ŠEIMŲ DIENA „EŽIUKO“ KIEME
KVIEČIAME Š. M. GEGUŽĖS 15 D. 17.00 VAL.
KAUNO LOPŠELIO – DARŽELIO „EŽIUKAS“
BENDRUOMENĘ KVIEČIAME Į
„EŽIUKO ŠEIMŲ PIKNIKĄ“
LAUKIAME SU PYRAGAIS, O GERĄ NUOTAIKĄ
ATRASIME KARTU!

 

Žemės diena

Š. m. balandžio 26 paminėjome Žemės dieną. Šis renginys įsipynė į vaikų ekologinės sampratos ugdymą, mūsų planetos saugojimo būtinybę. Mažieji mūsų ugdytiniai – tai mūsų ateitis, kiek įdėsime į savo vaikus, tiek jie galės skleisti gėrį žmonėms, gebės sąmoningai mylėti gamtą, rūpintis ja ir vieni kitais. 

 

Gražiname darželį savo vaikams

Š. m. balandžio 25 d. Kauno lopšelio-darželio „Ežiukas“ bendruomenė ir tėveliai rinkosi į aplinkos tvarkymo akciją "Gražiname darželį savo vaikams". Dalyvaudami akcijoje kartu su savo tėveliais mažieji mokėsi pažinti aplinkos grožį ir kartu jį kurti. Mažieji talkininkai kartu su tėveliais ir pedagogais tvarkė lauko žaidimo aikšteles, sodino krūmus, kasė žemes ir ruošė lysves, kuriose pasodino grupėse išaugintus augalus, puošė gėlėmis aplinką, rinko vėjo suneštus lapus ir šiukšles. Dėkojame tėveliams už iniciatyvos palaikymą ir aktyvų dalyvavimą.

 

Šv. Velykų šventė

Š.m. balandžio 23 dieną įstaigos salėje, o vėliau ir kieme, mūsų įstaigos ugdytiniai, tėvai ir pedagogai šventėme Šv. Velykų šventę. Kartu su Kiškiu ir Ežiuku šokome, dainavome, klausėme įdomių pasakojimų apie Šv. Velykas. Vėliau, išbėgę į kiemą, smagiai rungtyniavome, ridenome margučius, žaidėme.

 

ŽEMĖS DIENA

Kauno lopšelyje-darželyje „Ežiukas“

Š. m. Balandžio 26 d. 10.30 val.

Aprangos spalva ŽALIA

 

GRAŽINAME DARŽELĮ SAVO VAIKAMS

TĖVELIŲ DĖMESIUI,
KVIEČIAME Š.M. BALANDŽIO 25 DIENĄ (KETVIRTADIENĮ)
16:30 VAL.
DALYVAUTI AKCIJOJE
„GRAŽINAME DARŽELĮ SAVO VAIKAMS“
Akcijos vieta – darželio kiemas.
Prašome pagal galimybes atsinešti įvairių
tvarkymo įrankių (grėbliukų, kastuvų, pirštinių ir kt.),
bei gėlių ar sodinukų.
DARŽELIO ADMINISTRACIJA IR AUKLĖTOJOS

 

Ačiū Italijos, Ispanijos, Rumunijos komandoms už bendrus darbus!

Erasmus+ projekto “Žmogaus teisės/Europa” antrojo susitikimo darbai ir jų pabaiga Ispanijoje. Ačiū Italijos, Ispanijos, Rumunijos komandoms už bendrus darbus!
The end of the second meeting and works of Erasmus+ project 'Human rights/Europe' in Spain. Thanks all the teams from Spain, Italy and Romania for a good and productive work!

 

Projekto “Žmogaus teisės/Europa” antrojo susitikimo darbai

Erasmus+ projekto “Žmogaus teisės/Europa” antrojo susitikimo darbai ir jų pabaiga Ispanijoje. 
The end of the second meeting and works of Erasmus+ project 'Human rights/Europe' in Spain.

 

Kviečiame į Velykų šventę

VISUS DIDELIUS IR MAŽUS,

KVIEČIAME Š.M. BALANDŽIO 18 DIENĄ (KETVIRTADIENĮ) PUOŠTI KIAUŠINIUS VAŠKU. RENGINYS VYKS ĮSTAIGOS SALĖJE NUO 15 VAL. (ATEITI Į RENGINĮ TĖVELIAMS SU VAIKU. ATSINEŠTI KELETĄ KIETAI VIRTŲ BALTŲ KIAUŠINIŲ).

O ŠV. VELYKŲ ŠVENTĖ

KIŠKIO MARGUČIAI“

ĮVYKS Š.M. BALANDŽIO 23 D. (ANTRADIENĮ) 10VAL. ĮSTAIGOS SALĖJE.

GRAŽIŲ JUMS ŠVENČIŲ.

 

Anglų kalbos pamokėlė

Mieli tėveliai,
lopšelis-darželis “Ežiukas” dalyvauja
Erasmus+ projekte “Žmogaus teisės/Europa”.
Projekto tikslas - susipažinti su įvairiomis kultūromis,
jų tradicijomis.
Maloniai kviečiame, turint galimybę, šį šeštadienį t.y.
balandžio 13 d. 12.00 atvykti į anglų kalbos pamokėlę adresu:
Šv. Gertrūdos g. 18A II aukštas,
Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija Centras In LT.
Pamokėlę organizuos Švedijos savanoris Niklas.
Vaikai turės galimybę pabendrauti su užsieniečiais vaikais
(migrantais, pabėgėliais), pašokti, pažaisti.
Su vaikučiais bus ir mūsų lopšelio-darželio pedagogai.

 

Respublikinė rytinė mankšta (Flashmob'e) „Laikas keltis“

Šiandien 2019 m. balandžio 5 d. 74 vaikų lopšelio-darželio „Ežiukas“ ugdytiniai kartu su pedagogėmis dalyvavo Respublikinėje rytinėje mankštoje (Flashmob'e) „Laikas keltis“ paminėdami Pasaulinę sveikatos dieną, kuri yra minima balandžio 7 d. Šią mankštą iniciavo Vilniaus lopšelis-darželis „Pelenė“ ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų darbuotojų asociacija „Sveikatos želmenėliai“.

 

Draugiška SEU olimpiada „Dramblys“

Š.m. kovo 18-22d. Kauno lopšelio-darželio „Ežiukas“ „Šermukšnėlių“ ir „Klevelių“ grupės vaikai ir jų pedagogės Laimutė Zaleckienė, Monika Dachnenkaitė, Vilma Stankevičienė, Nijolė Račienė, ugdytinių tėvai bei įstaigoje dirbantys specialistai dalyvavo VšĮ „Pozityvaus ugdymo instituto“ ir Lietuvos socialinio emocinio ugdymo asociacijos organizuotame „Draugiškoje SEU olimpiadoje „Dramblys“ ikimokyklinukams“.

 

Anglų kalbos pamokėlė

Mieli tėveliai,
lopšelis-darželis “Ežiukas” dalyvauja
Erasmus+ projekte “Žmogaus teisės/Europa”.
Projekto tikslas - susipažinti su įvairiomis kultūromis,
jų tradicijomis.
Maloniai kviečiame, turint galimybę, šį šeštadienį t.y. kovo
23 d. 11.55 atvykti į anglų kalbos pamokėlę adresu:
Šv. Gertrūdos g. 18A II aukštas,
Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija Centras In LT.
Pamokėlę organizuos Švedijos savanoris Niklas.
Vaikai turės galimybę pabendrauti su užsieniečiais vaikais
(migrantais, pabėgėliais), pašokti, pažaisti.
Su vaikučiais bus ir mūsų lopšelio-darželio pedagogai.

 

Lietuvos Mažųjų žaidynės

Kauno lopšelio-darželio "Ežiukas" atstovai - "Šermukšnėlių" ir "Kaštonėlių" grupių vaikai dalyvavo antrajame Lietuvos Mažųjų žaidynių etape, kuris vyko Kauno lopšelyje-darželyje "Klevelis". Vaikus ruošė ir lydėjo į neformalaus ugdymo kūno kultūros mokytoja Vilma Povilionienė ir auklėtoja Laimutė Zaleckienė. Penktus metus iš eilės organizuojamos žaidynės kasmet sulaukia vis didesnio dėmesio. Šiais metais startavo rekordinis dalyvių skaičius – 272 ikimokyklinio ugdymo įstaigos iš visos Lietuvos!

 

Trikrepšio festivalis

Jau kelis metus iš eilės mūsų įstaiga jungiasi prie Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA), LTOK Kauno apskrities tarybos, Lietuvos sporto muziejus inicijuoto Respublikinio ikimokyklinių įstaigų Trikrepšio festivalio, skirto Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Festivalio tikslas - perteikti vaikams pergalės už Lietuvą dvasią „kovojant“ trikrepšio aikštelėse, suburti Lietuvos ikimokyklinių įstaigų bendruomenes į masinį trikrepšio žaidimą.

 

Startuojame Draugiškoje SEU olimpiadoje “Dramblys”

Siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į socialinio ir emocinio ugdymo svarbą, lopšelio – darželio „Ežiukas“ bendruomenė š. m. kovo 18 – 22 dienomis dalyvaus  Lietuvos Socialinio emocinio ugdymo asociacijos, VšĮ Pozityvaus ugdymo instituto ir MB „Švietimo edukatoriai“ organizuojamoje SEU olimpiadoje ,,Draugiškosios SEU olimpiados dramblys”.

 

Kaziuko blynai

Š. m. kovo 5 dieną šventėme jungtinę Užgavėnių ir Šv. Kazimiero šventę - "Kaziuko blynai". Šventėje netrūko tradicinių blynų, žaidimų, dainų ir šokių. Stebėjome Lašininio ir Kanapinio kovą, padėdami pastarajam nugalėti ir taip „atverti“ kelią pavasariui. Kad tikrai pavasaris ateitų, vaikams paprašius, darželio direktorė išnešė žiemos simbolį - Morę, o kartu su ja ir visus negerus darbelius, negražius žodelius, blogus poelgius, negerumus, kurie buvo susikaupę mūsų širdelėse. 

 

Sniego angelą dovanojame pasaulio vaikams

Š.m. sausio 23 d. Kauno lopšelyje - darželyje „Ežiukas“ vyko renginys „Sniego angelą dovanojame pasaulio vaikams“, skirtas Pasaulinei sniego dienai paminėti. Renginio metu vaikai keliavo į stoteles, kuriuose grupelėmis atliko užduotėles: „Rogučių lenktynėse“ vaikai lenktyniavo, kuri komanda greičiau nutemps draugą su rogutėmis, "Kūrybinėse dibtuvėlėse“ spalvotais dažais piešė ant sniego. 

 

Vaikai sulaukė svečių

Š.m. gruodžio 10 d. darželio „Šermukšnėlių“ grupės vaikai sulaukė svečių – KTU lektorės, dr. Kristinos Grumadaitės ir indo, KTU doktoranto, mūsų mieste nuo 2013 m. gyvenančio Vishnu Vishnu Murali.
Jaukiai įsikūrę darželio relaksacijos kambaryje žiūrėjome vaizdo įrašus, klausėmės Vishnu pasakojimo apie Indijos gyventojų kultūrą, religiją, vaikus ir jų pomėgius. Diskutavome apie vaiko teises ir laisves nepriklausomai nuo rasės, kalbos, tautinės kilmės.

 

Startavo projektas, skirtas žmogaus ir vaiko teisių pažinimui

„Žmogaus teisės – Europa“ (angl. „Human Rights / Europe“) – tokia aktualia tema Kauno lopšelyje-darželyje „Ežiukas“ pradėtas įgyvendinti programos Erasmus+ bendrojo ugdymo tarpmokyklinių strateginių partnerysčių projektas. Projekto partneriai – švietimo ir ugdymo įstaigos iš Ispanijos, Italijos, Rumunijos bei Turkijos –2018–2020 metais kurs ir puoselės draugišką aplinką geresniam žmogaus ir vaiko teisių pažinimui, sąmoningumo, kritinio mąstymo puoselėjimui, demokratinių vertybių pažinimui, aktyvaus pilietiškumo ugdymui, ugdys šiuolaikinį požiūrį į tautų ir kultūrų įvairovę, supažindins su pasauline vaikų pabėgėlių problema ir jos sprendimo būdais įvairiose Europos šalyse. Tikimės, kad į šį projektą įsitrauks visa darželio bendruomenė, socialiniai partneriai, nevyriausybinės organizacijos, kitos švietimo įstaigos.

 

Linksmą dieną skleidžiame rimtą žinią

Šiuolaikiniame pasaulyje žmogaus teisių supratimas ir žinojimas yra atsakingos visuomenės požymis. Visuomenės, kurios nariai supranta, kad turėdami teises kartu įgyja ir atsakomybę už tai, kaip elgiamasi ir bendraujama su kitais žmonėmis, su aplinka, kaip rūpinamasi savo valstybe ir ypatingos globos bei apsaugos reikalaujančiais mažaisiais jos piliečiais – vaikais.

 

Startuojame su Erasmus+ projektu “Human Rights / Europe”

Š.m. lapkričio 20 dieną Kauno lopšelio – darželio „Ežiukas“ vaikai ir įstaigos bendruomenė pasipuošusi mėlynais akcentais, nuotaikingais šokiais ir dainomis minėjo „Unicef“ inicijuotą Pasaulinę Vaikų dieną #goblue. Besiruošdami šiai šventei vaikai piešė piešinukus, kuriuose vaizdavo laimingus vaikus ir tai, ką jiems reiškia vaikų diena. Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje surengta vaikų piešinių paroda „Laimingi vaikai“.
Siekdami puoselėti draugišką aplinką geresniam žmogaus ir vaiko teisių pažinimui Kauno lopšelis – darželis „Ežiukas“ startuoja su Erasmus+ projektu “Human Rights / Europe” (liet. “Žmogaus teisės – Europa) (Sutarties Nr.2018-1-ES01-KA229-050566_4). Nuotraukos fotogalerijoje.

 

Padovanokim gerą nuotaiką ir šypseną!

Š. m. spalio 10 dieną, lopšelio-darželio „Ežiukas“ bendruomenė džiaugsmingai paminėjo „Pasaulinę psichikos sveikatos dieną“ organizuodami akciją - „Padovanokim gerą nuotaiką ir šypseną!“. Akcijos tikslas - saugoti ir stiprinti vaiko psichinę sveikatą, formuojant teigiamas nuostatas į empatiją ir norą padėti kitiems. 

 

Renginys pasaulinei psichikos sveikatos dienai paminėti

Renginys pasaulinei psichikos sveikatos dienai paminėti

 

AKTYVIAI minėjo Europos sporto savaitę #BEACTIVE

Š. m. rugsėjo 27 d. Kauno lopšelio – darželio „Ežiukas“ bendruomenė AKTYVIAI minėjo Europos sporto savaitę #BEACTIVE – 2018 “ Tai Europos Komisijos vykdoma iniciatyva, propaguojanti sportą ir fizinį aktyvumą Europos šalyse. Mūsų įstaigos ugdytiniai prisijungė prie Europos sporto savaitės dalyvaudami šokio pamokoje. Šį, specialiai sporto savaitei sukurtą šokį, šoko daugiau nei 8000 dalyvių visoje Lietuvoje!

 

Europos sporto savaitė #BEACTIVE

Kauno lopšelio – darželio „Ežiukas“ kieme vyko akcija „Rieda ratai rateliukai“, skirta paminėti Tarptautinę dieną be automobilio ir Europos sporto savaitę #BeActive.
Renginys prasidėjo pasisveikinimu, bei susipažinimu su saugaus elgesio kelyje taisyklėmis, nes šią dieną specialiai atvyko į darželį su savo ratuotomis transporto priemonėmis. Kiekvienas vaikas gavo dovanų Europos sporto savaitės #BEACTIVE lipduką. 

 

Mokslo metų pradžios šventė

Mokslo metų pradžios šventė – prasminga įžanga į mokinių, tėvų, pedagogų bendrą darbą, kurio sėkmė priklauso nuo visų pastangų ir sutarimo. Kiekviena rugsėjo pirmoji mūsų kasdienybę pripildo neramaus laukimo, džiugesio ir naujų vilčių. Š. m. rugsėjo 3 d., pedagogai, vaikučiai, tėveliai žaidimais, šokiais ir dainomis paminėjo šią, ypatingą dieną.

 

Kviečiame į mokslo metų pradžios šventę

Visus vaikučius ir tėvelius kviečiame į mokslo metų pradžios šventę, kuri įvyks rugsėjo 3 d., 10 val.

 

Atvažiuoja BRAVO teatras

Birželio 1 d. (penktadienį) švęsime vaikų šventę! Šią dieną pas mus į darželį atvažiuoja BRAVO teatras su spektakliu "Spalvų grobikai". Po spektaklio keliausime į santakos parką, kur pūsime burbulus, suksime vėjyje vėjo malūnėlius, vaišinsimės gardžiomis vaišėmis, žaisime, šėlsime ir džiaugsimės visi kartu!

 

Išleistuvės

Išleistuvės žymi svarbų etapą vaikų ir jų tėvų gyvenime – darželinukų atsisveikinimą su nerūpestinga vaikyste darželyje, ruošimąsi kitam svarbiam žingsniui - mokyklai. Š. m. gegužės 25 dieną darželyje vyko priešmokyklinių „Berželių“ ir „Kaštonėlių“ grupių vaikų išleistuvės. Atsisveikindami su darželiu, vaikai paruošė bendrą pasirodymą, kuriuo metu vaidino, šoko, dainavo, deklamavo eilėraščius. Šventės pabaigoje vaikai leido balionus į dangų su savo norais ir linkėjimais.

 

Lietuvos mažųjų žaidynės 2018 festivalis (Jonava)

2018 m. balandžio 22 d. Jonavos sporto arenoje vyko projekto "Lietuvos mažųjų žaidynės 2018" finalai. 24 laureatų ir 2 svečių komandos atvyko iš Vilniaus, Kauno, Kėdainių, Elektrėnų, Ukmergės, Molėtų, Širvintų ir Trakų rajono. Į šį baigiamajį renginį pateko vaikai praėję I ir II žaidynių etapus. Pirmasisi etapas vyko įkimokyklinio ugdymo įstaigose. II etapas miestuose ir rajonuose. Džiaugiamės, kad Kauno lopšelio – darželio „Ežiukas“ ugdytiniai įveikė šiuos etapus ir vyko į žaidynių finalinį renginį.

 

Sveikinimas

 

Veiksmo savaitė be patyčių

2018 m. kovo 19-25 dienomis Kauno lopšelio-darželio „Ežiukas“ visų grupių vaikai dalyvavo veiksmo savaitėje be patyčių. Visą savaitę vaikai kalbėjo ir dalyvavo veiklose patyčių tema. Berželių, Kaštonėlių ir Klevelių grupės vaikai klausėsi istorijos apie stebėtoją musę po kurios sekė praktinė veikla „Kurią pusę pasirinksi tu?“.

 

Sveikiname

 

Sveikiname

 

Nuorodos