Laimingos vaikystės gatvė
2019-06-18
Laimingos vaikystės gatvė

Tęsiant vaikų gynimo dienos tematiką bei vykdant Erasmus + projekto "Human rigts/Europe" (Žmogaus teisės/Europa) (Nr. 2018-1-ESO1-KA229-050566_4) veiklas, š. m. birželio 13 d. lopšelio - darželio "Ežiukas" kieme vyko renginys "Laimingos vaikystės gatvė". Su ugtytiniais diskutavome apie vaikus, kurie neturi namų, nejaučia tėvų meilės. Norėdami perduoti gražiausius savo linkėjimus likimo nuskriaustiems vaikams, mūsų ugdytiniai spalvino "laimės akmenėlius", patys mažiausieji apipavidalino svajonių namus. Ragindami visus nusišypsoti, ugdytiniai iš nuspalvintų namelių ir akmenėlių, įkūrė "Laimingos vaikystės gatvę", linkėdami, kad visus vaikus, kurie neturi namų, aplankytų maži stebuklai ir jie atrastų tokią gatvę kaip įmanoma greičiau.

Nuotraukos fotogalerijoje.