Meniu
Rugsėjo 24-28 dienomis Kauno lopšelyje-darželyje „Ežiukas“ vyko Erasmus+ mobilumas
2022-10-09
Rugsėjo 24-28 dienomis Kauno lopšelyje-darželyje „Ežiukas“ vyko Erasmus+ mobilumas

Rugsėjo 24-28 dienomis Kauno lopšelyje-darželyje „Ežiukas“ susitiko Erasmus+ tarptautiniai partneriai iš Italijos, Lenkijos, Rumunijos ir Turkijos. Šio ketvirtojo mobilumo tema buvo „Protingas vandens vartojimas“. Mokytojai dalijosi patirtimi savo ugdymo įstaigose ir pristatė įvairius tausaus vandens vartojimo seminarus, padedančius ugdyti gerus įpročius nuo mažens. Geriausios partnerių praktikos sukauptos bendroje elektroninėje knygoje „Protingas vandens vartojimas“.

Kartu su partneriais dalyvavome įvairiose veiklose: susitikome su Kauno švietimo inovacijų centro atstovais, susipažinome su darželiuose Kauno mieste vykdomomis tvariomis ir ekologiškomis programomis. Taip pat aplankėme „Vičiūnų vandens gerinimo įrenginius“ ir sužinojome apie technologinius procesus, apžiūrėjome gręžinius, sužinojome apie turimas vandens atsargas ir valomus kiekius. Mokytojai išbandė refleksologinį Kneipo taką, ragavo įvairių rūšių natūralaus šaltinio mineralinio vandens. Visi kartu mėgavomės dailės terapijos dirbtuvėmis M.K. Nacionaliniame Čiurlionio dailės muziejuje.

Projekto veiklos eina į pabaigą, atliekame „namų darbus“ ir planuojame paskutinį partnerių susitikimą Lenkijoje, tema „Protingas gyvenimo būdas ir požiūris į aplinką“.

Norėdami peržiūrėti fotoalbumą SPAUSKITE ČIA

Nuorodos