Kviečiame dalyvauti.
2023-09-14
Kviečiame dalyvauti.

Spalio 10 dieną minima Pasaulinė psichikos sveikatos diena.  #WorldMentalHealthDay

2023 m. spalio 2 – 13 d. Kauno lopšelis – darželis „Ežiukas“ kviečia prisijungti ir dalyvauti Respublikiniame ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo ir švietimo pagalbos įstaigų kūrybiniame projekte – akcijoje. „Padovanokim gerą nuotaiką ir šypseną!“ skirtame Pasaulinės psichikos sveikatos dienos minėjimui. Projekto  akcijos tikslas – saugoti ir stiprinti vaiko psichinę sveikatą, formuojant teigiamas nuostatas, empatiją bei norą padėti kitiems. Visus norinčius dalyvauti, kviečiame prisijungti prie facebook grupės „PADOVANOKIM GERĄ NUOTAIKĄ IR ŠYPSENĄ! 2023 M.“

Projekto - akcijos „Padovanokim gerą nuotaiką ir šypseną! 2023 m.“ nuostatai.

Projekto - akcijos „Padovanokim gerą nuotaiką ir šypseną! 2023 m.“ nuostatai. (0.24 MB)