"Pasigaminkime sveikuolių salotas"
2020-11-06
"Pasigaminkime sveikuolių salotas"

Š.m. lapkričio 6 d. "Ąžuoliukų" ir "Berželių" grupių vaikai dalyvavo veikloje "Pasigaminkime sveikuolių salotas". Kartu su meninio ugdymo mokytoja Renata dainavo daineles apie daržoves ir vardino kokias daržoves, vaisius ir uogas žino. "Berželių" grupės vaikai gamino vaisių salotas naudodami iešmelius, o "Ąžuoliukų" grupės vaikai gamino sveikas daržovių salotas.

Vaisių ir daržovių reikšmė vaiko mityboje labai didelė. Su daržovėmis ir vaisiais vaiko organizmas gauna vitaminus, mineralines medžiagas, skaidulines medžiagas, tame tarpe ir pektinines medžiagas, angliavandenius, organines rūgštis ir kt. Vaisiai ir daržovės padeda aktyvinti virškinamųjų liaukų sekrecinę veiklą bei skrandžio ir žarnyno motorinę funkciją, taip pat padeda palaikyti rūgščių ir šarmų pusiausvyrą organizme bei pasižymi žarnyno mikroflorą normalizuojančiu poveikiu.

Būkime sveiki!

Norėdami peržiūrėti fotogaleriją SPAUSKITE ČIA