eTwinning projekto ,,Have fun while playing, Learn while having fun“ dalyviai
2024-03-06
eTwinning  projekto ,,Have fun while playing, Learn while having fun“ dalyviai

Gerbiami tėveliai, Informuojame, kad ikimokyklinio ugdymo ,,Klevelių“ gr. ugdytiniai kartu su mokytoja Nijole Račiene, dalyvauja eTwinning programos projekte ,,Have fun while playing, Learn while having fun“. Šis projektas yra dalis eTwinning programos, skirtos skatinti tarptautinį bendradarbiavimą mokyklose. Projekto trukmė: nuo 2024 m. vasario 1 d. iki 2024 m. birželio 28 d. Projekto partneriai: mokytojai ir vaikai iš Lietuvos, Turkijos, Rumunijos, Bulgarijos, Graikijos, Latvijos, Azerbaidžano, Moldavijos. Projektas – paremtas vaikų žaidimais. Įgyvendindami projektą vykdysime veiklas, susijusias su žaidimais, kurie buvo populiarūs anksčiau ir yra žaidžiami šiandien. Juo siekiama atliepti ugdytinių poreikius, užtikrinti kokybiškesnį ir įdomesnį vaikų gyvenimą. Ugdant pozityvų požiūrį į įvairovę, kitoniškumą ir bendradarbiavimą tarp skirtingų šalių, susipažinsime bei išbandysime skirtingų kultūrų vaikiškus žaidimus. Mes labai tikimės, kad mūsų projektas sukurs smagią ir prasmingą ugdymosi aplinką bei padės vaikams tobulėti visose raidos srityse įvairiose žaismingose veiklose. Kviečiame ir Jus, būti aktyviais dalyviais. Ačiū, kad skyrėte laiko susipažinti su įgyvendinamo projekto idėja.