Projektas „ AKTYVŪS – LAIMINGI - SVEIKI “
2023-04-05
Projektas „ AKTYVŪS – LAIMINGI -  SVEIKI “

Projektas „ AKTYVŪS – LAIMINGI - SVEIKI “ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

Sporto projekto tikslas.                                                                                            Skatinti ikimokyklinio amžiaus vaikų reguliarų fizinį aktyvumą, sudarant sąlygas dalyvauti nemokamuose visapusiško fizinio lavinimo užsiėmimuose ugdymo įstaigose ir populiarinti fizinį aktyvumą.

Veiklos aprašymas, tikslinė grupė.                                                                         Šiose treniruotėse galės dalyvauti 4 - 6 metų vaikai iš ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių. Vaikų treniruotės bus paremtos lengvosios atletikos pagrindu ir tarptautinės lengvosios atletikos federacijos ( IAAF ) rekomenduojama treniruočių programa „Kids Athletic“, taip pat bus naudojamas inventorius skirtas vaikų lengvajai atletikai. Fizinio aktyvumo veiklose bus atliekamos įvairiausios užduotys, sportiniai žaidimai, estafetės, įveikiami kliūčių ruožai ir kiti raumenų stiprinimo pratimai, kurie tiesiogiai lavins vaikų fizinius gebėjimus, ypatybes, gerins fizinę ir emocinę sveikatą. Veiklos bus atliekamos dinamiškai, įtraukiant skirtingą inventorių ( vikrumo žiedai, minkštos detalės, žymekliai, kamuoliai, balansavimo priemonės, minkštos detalės, barjerai ir kt. ), taip pat veiklas papildys interaktyvios priemonės: reakcijos lavinimo treniruoklis (lempos) RoxsPro ir interaktyvios lėkštės.

Laukiami rezultatai.                                                                                               Šis sporto projektas turės teigiamą poveikį visiems jo dalyviams. Vaikai, sudalyvavę projekte, išbandę fizinio aktyvumo veiklas kurios pateiktos žaidimo forma, įtraukiant interaktyvias priemones ir keliančios teigiamas emocijas, tikima didins motyvaciją sportuoti ir tęsti fiziškai aktyvesnį gyvenimo būdą ateityje. Treniruočių metodika, intensyvumas ir dažnis laukiama pagerins vaikų judėjimo gebėjimus, širdies ir kraujagyslių sistemos pajėgumą, fizines ypatybes: vikrumą, koordinaciją, lankstumą, raumenų jėgą, pusiausvyrą, ištvermę ir bendrą kūno funkcinį pajėgumą. Teigiamos emocijos fizinių veiklų metu padidins pasitikėjimą savimi, savivertę ir suteiks drąsos išbandyti kitas fizinio aktyvumo formas ateityje tiek asmeniškai, tiek su savo šeimos nariais.

Trukmė.                                                                                                                    Nuo 2023-01-12 iki 2023-03-31 tris kartus per savaitę.

Norėdami peržiūrėti nuotraukų galeriją  SPAUSKITE ČIA