Padovanokim gerą nuotaiką ir šypseną!
2018-11-22
Padovanokim gerą nuotaiką ir šypseną!

Š. m. spalio 10 dieną, lopšelio-darželio „Ežiukas“ bendruomenė džiaugsmingai paminėjo „Pasaulinę psichikos sveikatos dieną“ organizuodami akciją - „Padovanokim gerą nuotaiką ir šypseną!“. Akcijos tikslas - saugoti ir stiprinti vaiko psichinę sveikatą, formuojant teigiamas nuostatas į empatiją ir norą padėti kitiems.

Visą savaitę lankėsi psichologijos studentai, kalbėjosi su vaikais, kaip išreikšti emocijas, kaip jas atpažinti tam tikrose situacijose ar kaip padėti draugui, jei jis jaučiasi prastai. Tuomet vaikai visas emocijas piešė. Galiausiai buvo padaryti veidukai, ant jų mažieji užrašė savo palinkėjimus. Būtent šios šypsenėlės ir tapo dovanėlėmis iškilmingos eisenos metu Vilniaus gatvėje sutiktiems žmonėms. Vaikai džiaugsmingai jas dalijo praeiviams, kvietė šypsotis, džiaugtis ir tas geras emocijas skleisti kitiems. Tokia akcija nepaliko abejingų. Iš mažųjų kauniečių dovanėles gavę praeiviai kaip mat nusišypsojo, kai kurie net vaikus apkabino. Šventėje kartu su darželinukais dalyvavo ir neįgaliųjų atstovai bei muzikos mokyklos mokiniai. Šventinę vaikų eiseną vainikavo muzikos garsai bei šokiai Rotušės aikštėje. Be to, tam, kad vaikų kurti emocijų piešiniai nenugultų į stalčius, bus surengta ir vieša paroda. Joje taip pat atsispindės ir fotografijose užfiksuotos šventės akimirkos.

Nuotraukos fotogalerijoje.