Prašymas
2024-03-14
Prašymas

PRAŠOME SKIRTI 1,2 PROCENTO MŪSŲ DARŽELIUI – JŪSŲ DĖKA MES GALIME DAUGIAU!

Gerbiami tėveliai, mokytojai, mokyklos darbuotojai, bendruomenės nariai, nuoširdžiai dėkojame Jums, kad esate kartu su mumis ir kasmet prisidedate prie ugdymo įstaigos rėmimo, skirdami 1,2 % nuo pajamų mokesčio. Jūsų paramos dėka įstaiga tampa modernesnė, jaukesnė, saugesnė, gerėja vaikučių ugdymosi sąlygos grupėse ir lauke. Kiekvieno Jūsų sprendimas skirti pajamų mokesčio dalį – dovana mūsų vaikams ir darželiui.

Mūsų lopšelio - darželio duomenys formos pildymui: Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 191828810 Paramos gavėjo pavadinimas: Kauno m. lopšelis - darželis „Ežiukas“ Buveinės adresas: A. Mapu g. 12, Kaunas, 44284 Kauno m. sav. Skirti sumokėto pajamų mokesčio dalį galima internetu, prisijungus prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) per elektroninę bankininkystę užpildyti prašymą Prisijungti: https://deklaravimas.vmi.lt (skiltyje Deklaravimas -> Pildyti formą -> Prašymas skirti paramą)

Iš anksto Jums DĖKOJAME