Virtuali kūrybinių darbų paroda „Nykštukų Kalėdos!“
2021-12-29
Virtuali kūrybinių darbų paroda „Nykštukų Kalėdos!“

Kauno lopšelis-darželis „Ežiukas“ gruodžio 1-15 dienomis kvietė ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus, mokytojus bei tėvelius dalyvauti STEAM projekte-virtualioje kūrybinių darbų parodoje „Nykštukų Kalėdos!“.

Dauguma vaikų žino, kad nykštukai, tai pasakų personažai, miško gyventojai, sausainių ir uogienės mėgėjai, Kalėdų senelio „slaptosios tarnybos“ padėjėjai atkeliavę iš animacinių filmų, pasakų, legendų ir pasakojimų. Dažniausiai jie padeda Kalėdų seneliui saugoti ir stebėti mus ar mes buvome geri, krečia pokštus, siunčia mums laiškelius, padeda paruošti ir išdalinti dovanas.

Be galo džiaugiamės sulaukę didelio susidomėjimo ir tokios gausos dalyvių. Esame nuoširdžiai sužavėti darbelių kūrybiškumu, originalumu, išradingumu.

Ačiū, mielieji dalyviai, už dalyvavimą Kauno lopšelio-darželio „Ežiukas“ organizuotame projekte „Nykštukų Kalėdos“ Linkime, kad net šalčiausią žiemos dieną Jūsų ir jūsų artimųjų širdyse karaliautų šiluma, snigtų tik laime, meile, santarve, ramybe, sveikata, o šventiniai stebuklai niekada nesibaigtų! Dalinamės knygele kurioje rasite nuostabių idėjų.

Norėdami peržiūrėti knygelę SPAUSKITE ČIA