Meniu
eTwinning projektai
2024-06-25

eTwinning programos projektas „Gerumo istorijos mokykloje“ ("KINDNESS STORIES AT SCHOOL")


Kauno m. lopšelio-darželio „Ežiukas“ „Šermukšnėlių“ gr. ugdytiniai kartu su mokytoja Laimute Zaleckiene 2024 metų sausio – gegužės mėnesiais dalyvavo eTwinning programos projekte „Gerumo istorijos mokykloje“ ("KINDNESS STORIES AT SCHOOL"). Projekto partneriai mokytojai ir vaikai iš Lietuvos, Turkijos, Rumunijos, Graikijos ir Bulgarijos. Projekto metu: • ugdomi vaikų pažinimo, komunikaciniai gebėjimai, tobulintos skaitmeninės, kūrybiškumo, kultūrinės, pilietiškumo kompetencijos. • stiprinami vaikų socialiniai ir emociniai įgūdžiai, gebėjimas bendrauti ir bendradarbiauti, dirbti komandoje, siekti bendrų tikslų įgyvendinant idėjas. Projektas - dalis eTwinning programos, skirtos skatinti tarptautinį bendradarbiavimą mokyklose.

eTwinning programos projektas ,,Have fun while playing, Learn while having fun“


Žaidimas - vaiko gyvenimo būdas ir vienas pagrindinių metodų, turintis ypatingą reikšmę vaikų ugdymui(si) ikimokykliniame amžiuje. Ikimokyklinio ugdymo ,,Klevelių“ gr. ugdytiniai kartu su mokytoja Nijole Račiene, dalyvavo eTwinning programos projekte ,,Have fun while playing, Learn while having fun“. Šis projektas yra dalis eTwinning programos, skirtos skatinti tarptautinį bendradarbiavimą mokyklose. Projekto partneriai: mokytojai ir vaikai iš Lietuvos, Turkijos, Rumunijos, Bulgarijos, Graikijos, Latvijos, Azerbaidžano, Moldavijos. Siekiant atliepti ugdytinių poreikius, užtikrinti kokybiškesnį ir įdomesnį vaikų gyvenimą įgyvendindami projektą vykdėme įvairias patyrimines veiklas, susijusias su žaidimais. Projekto veiklos puikiai integravosi į mūsų įstaigos programą, praplėtė ugdymo turinį, paįvairino ugdymo procesą, sukūrė smagią ir prasmingą ugdymosi aplinką bei padėjo vaikams tobulėti visose raidos srityse įvairiose žaismingose veiklose. Žaidimo pagalba vaikai patys nepastebimai ugdėsi ir lavinosi pažintinius, bendravimo, praktinio veikimo, judėjimo, loginio mąstymo, vaizduotės, kūrybiškumo, savarankiškumo, iniciatyvumo, pasitikėjimo savo jėgomis gebėjimus, grūdino jausmus ir emocijas, tobulino bendradarbiavimo bei komunikacinius įgūdžius. Labai džiaugiamės sėkmingu dalyvavimu šiame projekte. Dalinamės veiklų akimirkomis:

https://read.bookcreator.com/3faumrmWfyNuGiByrNZNHpxSMqm1/p8v-fZ7TSLi-m2BwJniv6A 

 

eTwinning programos projekto ,,KINDNESS STORİES AT SCHOOL“ dalyviai


,,Šermukšnėlių“ gr. ugdytiniai kartu su mokytoja, Laimute Zaleckiene, dalyvauja e‘Twinning programos projekte ,,KINDNESS STORİES AT SCHOOL“ („Gerumo istorijos mokykloje“). Šis projektas yra dalis eTwinning programos, skirtos skatinti tarptautinį bendradarbiavimą mokyklose. Projekto trukmė: 2024 m. sausio - 2024 m. gegužės mėnesiai. Projekto partneriai: mokytojai ir vaikai iš Lietuvos, Turkijos, Bulgarijos, Graikijos.

eTwinning programos projektas ,,Have fun while playing, Learn while having fun“


Gerbiami tėveliai, Informuojame, kad ikimokyklinio ugdymo ,,Klevelių“ gr. ugdytiniai kartu su mokytoja Nijole Račiene, dalyvauja eTwinning programos projekte ,,Have fun while playing, Learn while having fun“. Šis projektas yra dalis eTwinning programos, skirtos skatinti tarptautinį bendradarbiavimą mokyklose. Projekto trukmė: nuo 2024 m. vasario 1 d. iki 2024 m. birželio 28 d. Projekto partneriai: mokytojai ir vaikai iš Lietuvos, Turkijos, Rumunijos, Bulgarijos, Graikijos, Latvijos, Azerbaidžano, Moldavijos. Projektas – paremtas vaikų žaidimais. Įgyvendindami projektą vykdysime veiklas, susijusias su žaidimais, kurie buvo populiarūs anksčiau ir yra žaidžiami šiandien. Juo siekiama atliepti ugdytinių poreikius, užtikrinti kokybiškesnį ir įdomesnį vaikų gyvenimą. Ugdant pozityvų požiūrį į įvairovę, kitoniškumą ir bendradarbiavimą tarp skirtingų šalių, susipažinsime bei išbandysime skirtingų kultūrų vaikiškus žaidimus. Mes labai tikimės, kad mūsų projektas sukurs smagią ir prasmingą ugdymosi aplinką bei padės vaikams tobulėti visose raidos srityse įvairiose žaismingose veiklose. Kviečiame ir Jus, būti aktyviais dalyviais.  

Nacionalinis kokybės ženklelis už eTwinning projektą „Sveikas maistas – sveikas vaikas“


Nacionalinis kokybės ženklelis už eTwinning projektą „Sveikas maistas – sveikas vaikas“ suteiktas „Šermukšnėlių“ grupės ugdytiniams ir mokytojai Laimutei Zaleckienei.

 

Europos kokybės ženklelis už eTwinning projektą „Sveikata – tai dovana!“


Europos kokybės ženkleliu už eTwinning projektą „Sveikata – tai dovana!“ įvertintas „Šermukšnėlių“ grupės mokytojos Laimutės Zaleckienės ir ugdytinių, dalyvavusių „eTwinning“ projekte, darbas. Europinis kokybės ženklelis suteikiamas tiems projektams, kurie pelnė aukščiausią įvertinimą tarp nacionalinius kokybės ženklelius gavusių projektų. Šie projektai – tai sėkmingo europinio bendradarbiavimo pavyzdžiai.

 

Gegužės 9 - oji - „eTwinning“ diena!


Apdovanojimas


Maloni žinia lopšelio – darželio „Ežiukas“ bendruomenei. GAUTAS 2023 – 2024 metų e‘TWINNING MOKYKLOS ŽENKLAS. Tai pripažinimas visai mokyklos komandai už puikius pasiekimus programoje e‘Twinning.

 

Tarptautinis e'Twinning projektas „Sveikas maistas - sveikas vaikas“


Vasario mėnesį „Šermukšnėlių“ grupės vaikai ir mokytoja Laimutė Zaleckienė prisijungė prie tarptautinio e’Twinning projekto „Sveikas maistas – sveikas vaikas”. Projekte dalyvavo partneriai iš Lietuvos, Turkijos ir Rumunijos.

  

 

Už projekto įgyvendinimą suteiktas eTwinning kokybės ženklelis


Programos „eTwinning“ Nacionalinė paramos tarnyba praneša, kad Kauno lopšelio-darželio „Ežiukas“ „Klevelių“ grupės pedagogei Nijolei Račienei ir jos ugdytiniais, suteiktas Nacionalinis kokybės ženklelis (NKŽ) už kokybiškai įgyvendintas projekto „Interaktyvios technologijos vaikų darželyje“ veiklas. Projekto tikslas - pasitelkiant skaitmenines technologijas organizuoti veiklas lavinančias vaikų pažinimo, komunikavimo, socialinę ir kt. kompetencijas. Programos „eTwinning“ kokybės ženkleliai suteikiami mokytojams, vykdantiems puikius virtualaus bendradarbiavimo projektus „eTwinning“. Jie pažymi, kad projektas pasiekė nacionalinį ir Europos standartą.

Kauno lopšelio-darželio „Ežiukas“ mokytoja Nijolė Račienė su „Klevelių“ grupės vaikais dalyvavo eTwinning projekte „Interaktyvios technologijos vaikų darželyje“/ „Interactive technologies in kindergarten“ kuriame dalyvavo dalyviai iš Lietuvos, Jordanijos, Turkijos, Latvijos ir Serbijos. Projektas truko 4 mėnesius. Dalyviai bendradarbiavo, dalinosi gerąja darbo patirtimi. Pasitelkiant skaitmenines technologijas vaikai žaisdami interaktyvius žaidimus sužinojo technologijų naudojimo galimybes, išgyveno pažinimo džiaugsmą, pagerino grupinio darbo įgūdžius, ugdėsi pažinimo, komunikavimo, socialinę ir kt. kompetencijas. Pasitelkia „Colorillo“ programą vaikai sukūrę spalvingą paveikslą. Šis vaikų bendras piešinys sukėlė daug džiaugsmingų emocijų. Vaikai turėjo galimybę ne tik dalyvauti projekte, bet ir jį įvertinti interaktyvioje apklausoje. „Klevelių“ grupės vaikams ir jų mokytojai Nijolei Račienei suteiktas Nacionalinis kokybės ženklelis (NKŽ) už projektą „Interaktyvios technologijos vaikų darželyje“/ „Interactive Technologies in Kindergarten“. Kviečiame apsilankyti projekto dalyvių parengtoje metodinėje el. knygoje „Interaktyvios technologijos vaikų darželyje/Interactive Technologies in Kindergarten“, kurioje rasite projekto dalyvių (pedagogų) kurtas skaitmenines priemones skirtas 3-7 metų vaikams.

https://read.bookcreator.com/3faumrmWfyNuGiByrNZNHpxSMqm1/FOakVK8OTsej1klOwiIiZQ

„Sveikata - tai dovana!"


Lopšelio - darželio „Ežiukas”, „Šermukšnėlių" grupės mokytojai, Laimutei Zaleckienei ir ugdytiniams, suteiktas Nacionalinės Kokybės Ženklelis už kokybiškai įgyvendintą „eTwinning“ projektą „Sveikata - tai dovana! / Health is a precious present!".

Š.m. kovo - balandžio mėn. „Šermukšnėlių” grupės vaikai dalyvavo eTwinning projekte „Sveikata - tai dovana!

Projektas „Sveikas maistas - sveikas vaikas“.jpg (0.57 MB)
Projektas „Sveikas maistas - sveikas vaikas“ (1).jpg (0.24 MB)
Tarptautinis e'Twinning projektas „Sveikas maistas - sveikas vaikas“ (0.57 MB)
Nuorodos