Meniu
eTwinning projektai
2023-06-29

Europos kokybės ženklelis už eTwinning projektą „Sveikata – tai dovana!“


Europos kokybės ženkleliu už eTwinning projektą „Sveikata – tai dovana!“ įvertintas „Šermukšnėlių“ grupės mokytojos Laimutės Zaleckienės ir ugdytinių, dalyvavusių „eTwinning“ projekte, darbas. Europinis kokybės ženklelis suteikiamas tiems projektams, kurie pelnė aukščiausią įvertinimą tarp nacionalinius kokybės ženklelius gavusių projektų. Šie projektai – tai sėkmingo europinio bendradarbiavimo pavyzdžiai.

 

Gegužės 9 - oji - „eTwinning“ diena!


Apdovanojimas


Maloni žinia lopšelio – darželio „Ežiukas“ bendruomenei. GAUTAS 2023 – 2024 metų e‘TWINNING MOKYKLOS ŽENKLAS. Tai pripažinimas visai mokyklos komandai už puikius pasiekimus programoje e‘Twinning.

 

Tarptautinis e'Twinning projektas „Sveikas maistas - sveikas vaikas“


Vasario mėnesį „Šermukšnėlių“ grupės vaikai ir mokytoja Laimutė Zaleckienė prisijungė prie tarptautinio e’Twinning projekto „Sveikas maistas – sveikas vaikas”. Projekte dalyvavo partneriai iš Lietuvos, Turkijos ir Rumunijos.

  

 

Už projekto įgyvendinimą suteiktas eTwinning kokybės ženklelis


Programos „eTwinning“ Nacionalinė paramos tarnyba praneša, kad Kauno lopšelio-darželio „Ežiukas“ „Klevelių“ grupės pedagogei Nijolei Račienei ir jos ugdytiniais, suteiktas Nacionalinis kokybės ženklelis (NKŽ) už kokybiškai įgyvendintas projekto „Interaktyvios technologijos vaikų darželyje“ veiklas. Projekto tikslas - pasitelkiant skaitmenines technologijas organizuoti veiklas lavinančias vaikų pažinimo, komunikavimo, socialinę ir kt. kompetencijas. Programos „eTwinning“ kokybės ženkleliai suteikiami mokytojams, vykdantiems puikius virtualaus bendradarbiavimo projektus „eTwinning“. Jie pažymi, kad projektas pasiekė nacionalinį ir Europos standartą.

Kauno lopšelio-darželio „Ežiukas“ mokytoja Nijolė Račienė su „Klevelių“ grupės vaikais dalyvavo eTwinning projekte „Interaktyvios technologijos vaikų darželyje“/ „Interactive technologies in kindergarten“ kuriame dalyvavo dalyviai iš Lietuvos, Jordanijos, Turkijos, Latvijos ir Serbijos. Projektas truko 4 mėnesius. Dalyviai bendradarbiavo, dalinosi gerąja darbo patirtimi. Pasitelkiant skaitmenines technologijas vaikai žaisdami interaktyvius žaidimus sužinojo technologijų naudojimo galimybes, išgyveno pažinimo džiaugsmą, pagerino grupinio darbo įgūdžius, ugdėsi pažinimo, komunikavimo, socialinę ir kt. kompetencijas. Pasitelkia „Colorillo“ programą vaikai sukūrę spalvingą paveikslą. Šis vaikų bendras piešinys sukėlė daug džiaugsmingų emocijų. Vaikai turėjo galimybę ne tik dalyvauti projekte, bet ir jį įvertinti interaktyvioje apklausoje. „Klevelių“ grupės vaikams ir jų mokytojai Nijolei Račienei suteiktas Nacionalinis kokybės ženklelis (NKŽ) už projektą „Interaktyvios technologijos vaikų darželyje“/ „Interactive Technologies in Kindergarten“. Kviečiame apsilankyti projekto dalyvių parengtoje metodinėje el. knygoje „Interaktyvios technologijos vaikų darželyje/Interactive Technologies in Kindergarten“, kurioje rasite projekto dalyvių (pedagogų) kurtas skaitmenines priemones skirtas 3-7 metų vaikams.

https://read.bookcreator.com/3faumrmWfyNuGiByrNZNHpxSMqm1/FOakVK8OTsej1klOwiIiZQ

„Sveikata - tai dovana!"


Lopšelio - darželio „Ežiukas”, „Šermukšnėlių" grupės mokytojai, Laimutei Zaleckienei ir ugdytiniams, suteiktas Nacionalinės Kokybės Ženklelis už kokybiškai įgyvendintą „eTwinning“ projektą „Sveikata - tai dovana! / Health is a precious present!".

Š.m. kovo - balandžio mėn. „Šermukšnėlių” grupės vaikai dalyvavo eTwinning projekte „Sveikata - tai dovana!

Projektas „Sveikas maistas - sveikas vaikas“.jpg (0.57 MB)
Projektas „Sveikas maistas - sveikas vaikas“ (1).jpg (0.24 MB)
Tarptautinis e'Twinning projektas „Sveikas maistas - sveikas vaikas“ (0.57 MB)
Nuorodos