Startuojame Draugiškoje SEU olimpiadoje “Dramblys”
2019-03-13
Startuojame Draugiškoje SEU olimpiadoje “Dramblys”

Siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į socialinio ir emocinio ugdymo svarbą, lopšelio – darželio „Ežiukas“ bendruomenė š. m. kovo 18 – 22 dienomis dalyvaus  Lietuvos Socialinio emocinio ugdymo asociacijos, VšĮ Pozityvaus ugdymo instituto ir MB „Švietimo edukatoriai“ organizuojamoje SEU olimpiadoje ,,Draugiškosios SEU olimpiados dramblys”.

2018 metais olimpiada buvo skirta tik pradinukams, o šiais metais dalyvauja ir darželių grupės -5-7 metų vaikai.

Olimpiados metu lopšelio - darželio bendruomenė turės galimybę susitelkti bendram vaikų socialinių ir emocinių kompetencijų (savitvardos, savimonės, socialinio atsakingumo, tarpusavio santykių ir sprendimų priėmimo aspektais) ugdymui.

Olimpiados uždaviniai:

• Olimpiados metu ugdyti(s) 5 pagrindines socialines emocines kompetencijas: savimonę, savitvardą, socialinį sąmoningumą, tarpusavio santykius, atsakingų sprendimų priėmimą;
  • Atliekant olimpiadai skirtas užduotis įtraukti kuo didesnę dalį mokinių;
  • Įtraukti net tik mokinius, bet ir suteikti galimybę dalyvauti tėvams bei mokytojams;
  • Pildant refleksijų sąsiuvinius įsivertinti ir stebėti asmeninę bei mokinių pažangą.