Meniu
Projektai mieste, respublikoje
2021-03-12

Siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į vaikų ir suaugusių psichikos sveikatos saugojimą bei stiprinimą, Kauno lopšelio-darželio „Ežiukas“ bendruomenė organizuoja tradicinę respublikinę švietimo įstaigų akciją „Padovanokim gerą nuotaiką ir šypseną!“. Akcija skirta Pasaulinei psichikos sveikatos dienai minėti. Prie akcijos prisijungia darželių ir mokyklų bendruomenės iš įvairiausių Lietuvos miestų ir miestelių.

Visą šios akcijos savaitę Kauno lopšelio-darželio „Ežiukas“ pedagogai su vaikais kalba apie jausmus, jų raišką. Ugdytiniai susipažįsta su 6 bazinėmis emocijomis, mokosi  atpažinti savo ir kitų jausmus. Žaidimų ir kitų, vaikams natūralių veiklų pagalba lavina emocinį intelektą –  išbando būdus, kurie padeda nurimti, ugdo empatiją, toleranciją, gerina socialinius įgūdžius. 

Akciją vainikuoja baigiamasis renginys. Nuo ankstyvo ryto  vaikai keliauja Kauno Rotušės link, praeiviams dalina savo darbelius su šypsenomis, ragina žmones nusišypsoti, dalintis gera nuotaika. Išdalinus šypsenas, įstaigoje vyksta šventė. 2019 m. Respublikinės akcijos Padovanokim gerą nuotaiką ir šypseną" katalogas

 

 Nuotraukos fotogalerijoje.

                Respublikinė akcija Padovanokim gerą nuotaiką ir šypseną"

 

2019 m. Respublikinės akcijos „Padovanokim gerą nuotaiką ir šypseną" katalogas (5.11 MB)
Nuorodos