Aktuali informacija

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) skiria dėmesio vaikų žinioms apie koronavirusą (COVID-19) plėsti ir pristato į lietuvių kalbą išverstą knygelę bei animacinį filmuką „Mano herojus – tai tu". Knygelės tikslinė grupė yra 6–11 metų vaikai.

Knygelę „Mano herojus – tai tu“ rasite ČIA

Susipažinti ir su filmuku, adaptuotu pagal knygelę galite ČIA

Plačiau skaitykite ČIA

Aktuali informacija

Kaip elgtis, jei man patvirtinta COVID-19 liga?

Svarbi informacija

Patikslinta tvarka dėl kaukių dėvėjimo vaikams bei viešojo maitinimo paslaugų teikimo.

Plačiau SKAITYKITE ČIA

Tėvelių/Globėjų dėmesiui

Darželinukams kaukių nereikia.

Aktuali informacija

Vyriausybė nuo lapkričio 7 d. Lietuvoje skelbia visuotinį karantiną. Pagrindinės karantino priemonės bei išsamūs ribojimai: https://bit.ly/3kXtjRX

Susipažinti su svarbiausia informacija apie koronavirusą Lietuvoje GALITE ČIA

Svarbi Kauno miesto Savivaldybės informacija tėveliamSKAITYKITE ČIA

Aktuali informacija

Aktuali informacija dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų pakeitimo.

Su LR Sveikatos ministro - Valstybės lygio operacijų vadovo sprendimu galite SUSIPAŽINTI ČIA

Aktuali informacija

Virusinės kvėpavimo takų ligos – peršalimas ir gripas – mums buvo įprastos kiekvieną šaltąjį sezoną. Šiemet prie ligų sąrašo prisidėjo ir COVID-19. Visas tris ligas sukelia skirtingi virusai, bet jų simptomai yra labai panašūs.
Tad, kaip atskirti peršalimą, gripą ir COVID-19?

Laikykimės rekomendacijų ir likime sveiki!

Tėvelių/Globėjų dėmesiui

Dėl kasdien kylančio COVID-19 infekcijos plitimo, nuo spalio 28 dienos karantinas paskelbtas ir Kaune. Reaguojant į tai, miestas stiprina prevencinius veiksmus ir koronaviruso kontrolę ugdymo įstaigose bei neformaliojo švietimo sektoriuje. Kol kas karantino režimas Kaune numatytas iki lapkričio  11 d. Informaciją nuolat tikslinsime.

Priminimas tėveliams!

• Tėveliai privalo dėvėti kaukes ir dezinfekuoti rankas;
  • Tėveliams draudžiama įeiti į grupę;
  • VISI privalome laikytis socialinio atstumo!

Išlikime sąmoningi – saugokime save ir kitus!

Plačiau apie karantino reikalavimus SKAITYKITE ČIA

Svarbi informacija

Pagrindiniai karantino ribojimai.

• Savivaldybėse, kuriose skelbiamas karantinas, sugriežtinti kaukių dėvėjimo reikalavimai. Jos turi būti dėvimos visose viešose vietose.
  • Svarbiausia informacija apie koronavirusą Lietuvoje ČIA

Aktuali informacija

COVID-19 srautų valdymo algoritmai.

Aktuali informacija

Aktuali informacija dėl COVID-19 grėsmės valdymo priemonių.

VAIKYSTĖ BE SMURTO / TĖVYSTĖ COVID-19 METU

COVID-19 pandemija vis dar kelia daug įtampos ir stiprių emocijų, kurios neretai išliejamos ant vaikų.

Kas padeda suvaldyti pyktį, nusiraminti ir išvengti konfliktų?

Plačiau SKAITYKITE ČIA

Mieli tėveliai/globėjai,

Šalyje baigėsi tris mėnesius trukęs karantinas.

Nuo birželio 17 d. įsigalioja valstybės lygio ekstremaliosios situacijos režimas. Jo metu bus taikomi tam tikri apribojimai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį.

Plačiau SKAITYKITE ČIA

Informacija vaikų tėveliams/globėjams

Sprendimas dėl covid-19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymo priemonių vaikų priežiūros organizavimui įstaigose.

Informacija dėl koronaviruso

Atkreipiame švietimo įstaigų ir jų steigėjų dėmesį į Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas žmonėms, kurie neseniai grįžo iš šalių, kur nustatytas koronaviruso protrūkis, 14 dienų nuo išvykimo iš šių šalių dienos likti namuose ir stebėti savo sveikatą.

Kaip saugotis nuo virusų ir ką daryti pajutus pirmuosius simptomus?

Padidėjusi virusų grėsmė šiomis dienomis – rimtas signalas, raginantis imtis papildomų prevencijos priemonių. Kauno miesto savivaldybė informuoja gyventojus, kaip elgtis pajutus galimus ligos simptomus ir primena apie pagrindines priemones siekiant nuo jų apsisaugoti.