Kauno lopšelis-darželis "Ežiukas"

Edukacija su šiaurietiško ėjimo lazdomis

Gegužės 7 d. Kauno lopšelio-darželio „Ežiukas“ priešmokyklinių grupių vaikai kartu su visuomenės sveikatos specialiste ir mokytojais išbandė šiaurietiškąjį ėjimą! Mažieji susipažino su šiaurietiškojo ėjimo lazdomis, mokėsi taisyklingos ėjimo technikos, aktyviai judėjo bei dalyvavo smagiuose žaidimuose. Šios veiklos tikslas – skatinti vaikų fizinį aktyvumą, stiprinti sveikos gyvensenos įgūdžius ir supažindinti su aktyvaus laisvalaikio forma, tinkama įvairaus amžiaus žmonėms.

Skip to content