eTwinning programos projektas ,,Have fun while playing, Learn while having fun“
2024-06-19
eTwinning programos projektas ,,Have fun while playing, Learn while having fun“

Žaidimas - vaiko gyvenimo būdas ir vienas pagrindinių metodų, turintis ypatingą reikšmę vaikų ugdymui(si) ikimokykliniame amžiuje. Ikimokyklinio ugdymo ,,Klevelių“ gr. ugdytiniai kartu su mokytoja Nijole Račiene, dalyvavo eTwinning programos projekte ,,Have fun while playing, Learn while having fun“. Šis projektas yra dalis eTwinning programos, skirtos skatinti tarptautinį bendradarbiavimą mokyklose. Projekto partneriai: mokytojai ir vaikai iš Lietuvos, Turkijos, Rumunijos, Bulgarijos, Graikijos, Latvijos, Azerbaidžano, Moldavijos. Siekiant atliepti ugdytinių poreikius, užtikrinti kokybiškesnį ir įdomesnį vaikų gyvenimą įgyvendindami projektą vykdėme įvairias patyrimines veiklas, susijusias su žaidimais. Projekto veiklos puikiai integravosi į mūsų įstaigos programą, praplėtė ugdymo turinį, paįvairino ugdymo procesą, sukūrė smagią ir prasmingą ugdymosi aplinką bei padėjo vaikams tobulėti visose raidos srityse įvairiose žaismingose veiklose. Žaidimo pagalba vaikai patys nepastebimai ugdėsi ir lavinosi pažintinius, bendravimo, praktinio veikimo, judėjimo, loginio mąstymo, vaizduotės, kūrybiškumo, savarankiškumo, iniciatyvumo, pasitikėjimo savo jėgomis gebėjimus, grūdino jausmus ir emocijas, tobulino bendradarbiavimo bei komunikacinius įgūdžius. Labai džiaugiamės sėkmingu dalyvavimu šiame projekte. Dalinamės veiklų akimirkomis: