„Penkios Kneipo dienos“
2022-06-22
„Penkios Kneipo dienos“

Vasaros pirmosiomis savaitėmis „Berželių“, „Klevelių“ ir „Šermukšnėlių“ grupių vaikai dalyvavo Kauno lopšelio-darželio „Giliukas“ organizuotame Respublikinio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Penkios Kneipo dienos“. Šio projekto tikslas – formuoti pozityvų holistinį bendruomenės požiūrį į sveikatos ugdymą, skatinti bendruomenės įsitraukimą ir dalyvavimą, padedant vaikams formuoti teisingus sveikos gyvensenos įgūdžius ir nuostatas, taikant S. Kneipo metodo elementus. Sebastianas Kneipas vadinamas natūraliosios medicinos pradininku XIX a. išgrynino penkis, iki šių dienų egzistuojančius filosofijos principus, kurie padeda jaustis sveikiems ir energingiems. Vanduo, judėjimas, sveika mityba, vaistažolės ir gyvenimo tvarka – penki naturalūs Kneipo sveikatinimo elementai, kurie iki šių dienų plačiai naudojami kaip sveikatos stiprinimo ir gydymo šaltiniai. Sveikatinimas pagal Sebastianą Kneipą puikiai atspindi holistinę sveikatos ugdymo sampratą, ši filosofja stiprina visą organizmą – grūdina kūną, stiprina imuninę sistemą ir teigiamai veikia dvasinę sveikatą.

Norėdami peržiūrėti fotoalbumą SPAUSKITE ČIA