Meniu
Kauno miesto mero sveikinimas

SU RUGSĖJO 1-ĄJA

 

Kviečiame į mokslo metų pradžios šventę

Visus vaikučius ir tėvelius kviečiame į mokslo metų pradžios šventę, kuri įvyks rugsėjo 2 d., 10 val.

 

GERŲ VASAROS ATOSTOGŲ!

GERŲ VASAROS ATOSTOGŲ!
LINKIME LINKSMOS, ŠILTOS VASAROS,
SMAGIŲ AKIMIRKŲ!
PAILSĖKITE IR SUGRĮŽKITE SU NAUJOMIS JĖGOMIS!
Atostogaujame nuo liepos 1 d. iki liepos 31 d.
DARŽELIS ATVERIA DURIS RUGPJŪČIO 1 D.

 

Laimingos vaikystės gatvė

Tęsiant vaikų gynimo dienos tematiką bei vykdant Erasmus + projekto "Human rigts/Europe" (Žmogaus teisės/Europa) (Nr. 2018-1-ESO1-KA229-050566_4) veiklas, š. m. birželio 13 d. lopšelio - darželio "Ežiukas" kieme vyko renginys "Laimingos vaikystės gatvė". Su ugtytiniais diskutavome apie vaikus, kurie neturi namų, nejaučia tėvų meilės. Norėdami perduoti gražiausius savo linkėjimus likimo nuskriaustiems vaikams, mūsų ugdytiniai spalvino "laimės akmenėlius", patys mažiausieji apipavidalino svajonių namus. Ragindami visus nusišypsoti, ugdytiniai iš nuspalvintų namelių ir akmenėlių, įkūrė "Laimingos vaikystės gatvę", linkėdami, kad visus vaikus, kurie neturi namų, aplankytų maži stebuklai ir jie atrastų tokią gatvę kaip įmanoma greičiau.

Nuotraukos fotogalerijoje.

 

GYVYBĖS DIENA

Kauno lopšelio – darželio „Ežiukas“ kieme
Š. m. birželio 20 d. 10.30 val.
Kviečiame visus didelius ir mažus prisijungti prie šios gražios šventės.

 

Ugdytiniai lankėsi Vytauto Didžiojo karo muziejuje

Š. m. birželio 6 d. „Šermukšnėlių“ grupės ugdytiniai lankėsi Vytauto Didžiojo karo muziejuje. Mus pasitiko edukacinės programos „Jaunasis karvedys“ vedėja Erika. Vaikai sužinojo, kaip pasistatyti pilį ir ją saugoti, susipažino su pilies gyvenimu, to meto ginklais bei šarvais, karybos būdais. Patys tapę „karvedžiais“ turėjo galimybę užimti ir apginti pilį.

 

Unicef vaikų bėgimas „Už kiekvieną vaiką“

2019 m. gegužės 24 d. vaikų lopšelio-darželio „Ežiukas“ auklėtiniai, pasipuošę darželio simbolika ir Unicef marškinėliais, kartu su savo vyresniais broliais ir sesėmis (buvusiais „Ežiuko“ ugdytiniais), dabar besimokančiais Kauno senamiesčio progimnazijos pirmoje klasėje, dalyvavo unikaliame, bet jau tradicija tapusiame renginyje – Unicef vaikų bėgime „Už kiekvieną vaiką“. Šio bėgimo tikslas – surinkti lėšas, kurios bus skirtos padėti dėl prastos mitybos išsekusiems vaikams nelaimės ištiktose šalyse. Šis renginys suvienija vaikus visame pasaulyje ir suteikia vaikams galimybę pasijausti svarbiais ištiesiant savo mažas pagalbos rankytes kitiems pasaulio vaikams, o tuo pačiu leidžia vaikams sušukti: „Svarbus kiekvienas pasaulio vaikas“. Prasmingi darbai, kuriuose dalyvauja net patys mažiausi vaikai yra puiki galimybė parodyti, kad kiekvienas gali padaryti pasaulį ne tik gražesniu ir geresniu, bet ir išgelbėti vaikų gyvybes! Projektą globoja – Jos ekscelencija Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Organizatoriai: Unicef Lietuva.

Nuotraukos fotogalerijoje.

 

Tarptautinė vaikų gynimo diena

Tarptautinė vaikų gynimo diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Vaikai turi teisę augti šeimose, turėti mamą ir tėtį, eiti į darželį ar mokyklą, turi teisę jaustis saugūs, augti sveiki. Š. m. gegužės 30 d., minint Tarptautinę Vaikų gynimo dieną, lopšelio-darželio „Ežiukas“ ugdytiniai su pedagogais, skambant nuotaikingai muzikai išskubėjo į įvairiomis vasaros spalvomis nušvitusį darželio kiemą, kuriame, žaidė judriuosius žaidimus, dainavo ir šoko. Kieme aidėjo vaikų juokas ir nuotaikinga muzika. Nuotraukos fotogalerijoje.

 

Tarptautinė vaikų gynimo diena

Š.m. gegužės 30 d.
10.30 val.
Kauno lopšelio - darželio “Ežiukas” kieme
Švęsime tarptautinę vaikų gynimo dieną
Kviečiame visus, didelius ir mažus
prisijungti prie šios gražios šventės!

 

Priešmokyklinės „Klevelių“ grupės vaikų išleistuvės

Išleistuvės žymi svarbų etapą vaikų ir jų tėvų gyvenime – darželinukų atsisveikinimą su nerūpestinga vaikyste darželyje, ruošimąsi kitam svarbiam žingsniui - mokyklai. Š. m. gegužės 24 dieną darželyje vyko priešmokyklinės „Klevelių“ grupės vaikų išleistuvės. Atsisveikindami su darželiu ugdytiniai linksmai laiką leido kartu šokdami, dainuodami. Šventę vainikavo balandžių paleidimas į dangų. Nuotraukos fotogalerijoje.

 

Trečiasis strateginės partnerystės Erasmus + projekto “Žmogaus teisės/Europa” (“Human rights/ Europe”) partnerių susitikimas

Š. m. gegužės 13 - 17 dienomis Comiso miesto Instituto Comprensivo “G. Verga” (Italija) vidurinėje mokykloje vyko trečiasis strateginės partnerystės Erasmus + projekto “Žmogaus teisės/Europa” (“Human rights/ Europe”) partnerių susitikimas. Italijos, Ispanijos, Lietuvos, Rumunijos ir Turkijos mokytojai dalinosi gerąja darbo patirtimi, susijusia su vaikų teisių ir pareigų nuostatų formavimu.

 

ŠEIMŲ DIENA

ŠEIMŲ DIENA „EŽIUKO“ KIEME
KVIEČIAME Š. M. GEGUŽĖS 15 D. 17.00 VAL.
KAUNO LOPŠELIO – DARŽELIO „EŽIUKAS“
BENDRUOMENĘ KVIEČIAME Į
„EŽIUKO ŠEIMŲ PIKNIKĄ“
LAUKIAME SU PYRAGAIS, O GERĄ NUOTAIKĄ
ATRASIME KARTU!

 

Žemės diena

Š. m. balandžio 26 paminėjome Žemės dieną. Šis renginys įsipynė į vaikų ekologinės sampratos ugdymą, mūsų planetos saugojimo būtinybę. Mažieji mūsų ugdytiniai – tai mūsų ateitis, kiek įdėsime į savo vaikus, tiek jie galės skleisti gėrį žmonėms, gebės sąmoningai mylėti gamtą, rūpintis ja ir vieni kitais. 

 

Gražiname darželį savo vaikams

Š. m. balandžio 25 d. Kauno lopšelio-darželio „Ežiukas“ bendruomenė ir tėveliai rinkosi į aplinkos tvarkymo akciją "Gražiname darželį savo vaikams". Dalyvaudami akcijoje kartu su savo tėveliais mažieji mokėsi pažinti aplinkos grožį ir kartu jį kurti. Mažieji talkininkai kartu su tėveliais ir pedagogais tvarkė lauko žaidimo aikšteles, sodino krūmus, kasė žemes ir ruošė lysves, kuriose pasodino grupėse išaugintus augalus, puošė gėlėmis aplinką, rinko vėjo suneštus lapus ir šiukšles. Dėkojame tėveliams už iniciatyvos palaikymą ir aktyvų dalyvavimą.

 

Šv. Velykų šventė

Š.m. balandžio 23 dieną įstaigos salėje, o vėliau ir kieme, mūsų įstaigos ugdytiniai, tėvai ir pedagogai šventėme Šv. Velykų šventę. Kartu su Kiškiu ir Ežiuku šokome, dainavome, klausėme įdomių pasakojimų apie Šv. Velykas. Vėliau, išbėgę į kiemą, smagiai rungtyniavome, ridenome margučius, žaidėme.

 

ŽEMĖS DIENA

Kauno lopšelyje-darželyje „Ežiukas“

Š. m. Balandžio 26 d. 10.30 val.

Aprangos spalva ŽALIA

 

GRAŽINAME DARŽELĮ SAVO VAIKAMS

TĖVELIŲ DĖMESIUI,
KVIEČIAME Š.M. BALANDŽIO 25 DIENĄ (KETVIRTADIENĮ)
16:30 VAL.
DALYVAUTI AKCIJOJE
„GRAŽINAME DARŽELĮ SAVO VAIKAMS“
Akcijos vieta – darželio kiemas.
Prašome pagal galimybes atsinešti įvairių
tvarkymo įrankių (grėbliukų, kastuvų, pirštinių ir kt.),
bei gėlių ar sodinukų.
DARŽELIO ADMINISTRACIJA IR AUKLĖTOJOS

 

Ačiū Italijos, Ispanijos, Rumunijos komandoms už bendrus darbus!

Erasmus+ projekto “Žmogaus teisės/Europa” antrojo susitikimo darbai ir jų pabaiga Ispanijoje. Ačiū Italijos, Ispanijos, Rumunijos komandoms už bendrus darbus!
The end of the second meeting and works of Erasmus+ project 'Human rights/Europe' in Spain. Thanks all the teams from Spain, Italy and Romania for a good and productive work!

 

Projekto “Žmogaus teisės/Europa” antrojo susitikimo darbai

Erasmus+ projekto “Žmogaus teisės/Europa” antrojo susitikimo darbai ir jų pabaiga Ispanijoje. 
The end of the second meeting and works of Erasmus+ project 'Human rights/Europe' in Spain.

 

Kviečiame į Velykų šventę

VISUS DIDELIUS IR MAŽUS,

KVIEČIAME Š.M. BALANDŽIO 18 DIENĄ (KETVIRTADIENĮ) PUOŠTI KIAUŠINIUS VAŠKU. RENGINYS VYKS ĮSTAIGOS SALĖJE NUO 15 VAL. (ATEITI Į RENGINĮ TĖVELIAMS SU VAIKU. ATSINEŠTI KELETĄ KIETAI VIRTŲ BALTŲ KIAUŠINIŲ).

O ŠV. VELYKŲ ŠVENTĖ

KIŠKIO MARGUČIAI“

ĮVYKS Š.M. BALANDŽIO 23 D. (ANTRADIENĮ) 10VAL. ĮSTAIGOS SALĖJE.

GRAŽIŲ JUMS ŠVENČIŲ.

 

Anglų kalbos pamokėlė

Mieli tėveliai,
lopšelis-darželis “Ežiukas” dalyvauja
Erasmus+ projekte “Žmogaus teisės/Europa”.
Projekto tikslas - susipažinti su įvairiomis kultūromis,
jų tradicijomis.
Maloniai kviečiame, turint galimybę, šį šeštadienį t.y.
balandžio 13 d. 12.00 atvykti į anglų kalbos pamokėlę adresu:
Šv. Gertrūdos g. 18A II aukštas,
Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija Centras In LT.
Pamokėlę organizuos Švedijos savanoris Niklas.
Vaikai turės galimybę pabendrauti su užsieniečiais vaikais
(migrantais, pabėgėliais), pašokti, pažaisti.
Su vaikučiais bus ir mūsų lopšelio-darželio pedagogai.

 

Respublikinė rytinė mankšta (Flashmob'e) „Laikas keltis“

Šiandien 2019 m. balandžio 5 d. 74 vaikų lopšelio-darželio „Ežiukas“ ugdytiniai kartu su pedagogėmis dalyvavo Respublikinėje rytinėje mankštoje (Flashmob'e) „Laikas keltis“ paminėdami Pasaulinę sveikatos dieną, kuri yra minima balandžio 7 d. Šią mankštą iniciavo Vilniaus lopšelis-darželis „Pelenė“ ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų darbuotojų asociacija „Sveikatos želmenėliai“.

 

Draugiška SEU olimpiada „Dramblys“

Š.m. kovo 18-22d. Kauno lopšelio-darželio „Ežiukas“ „Šermukšnėlių“ ir „Klevelių“ grupės vaikai ir jų pedagogės Laimutė Zaleckienė, Monika Dachnenkaitė, Vilma Stankevičienė, Nijolė Račienė, ugdytinių tėvai bei įstaigoje dirbantys specialistai dalyvavo VšĮ „Pozityvaus ugdymo instituto“ ir Lietuvos socialinio emocinio ugdymo asociacijos organizuotame „Draugiškoje SEU olimpiadoje „Dramblys“ ikimokyklinukams“.

 

Anglų kalbos pamokėlė

Mieli tėveliai,
lopšelis-darželis “Ežiukas” dalyvauja
Erasmus+ projekte “Žmogaus teisės/Europa”.
Projekto tikslas - susipažinti su įvairiomis kultūromis,
jų tradicijomis.
Maloniai kviečiame, turint galimybę, šį šeštadienį t.y. kovo
23 d. 11.55 atvykti į anglų kalbos pamokėlę adresu:
Šv. Gertrūdos g. 18A II aukštas,
Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija Centras In LT.
Pamokėlę organizuos Švedijos savanoris Niklas.
Vaikai turės galimybę pabendrauti su užsieniečiais vaikais
(migrantais, pabėgėliais), pašokti, pažaisti.
Su vaikučiais bus ir mūsų lopšelio-darželio pedagogai.

 

Lietuvos Mažųjų žaidynės

Kauno lopšelio-darželio "Ežiukas" atstovai - "Šermukšnėlių" ir "Kaštonėlių" grupių vaikai dalyvavo antrajame Lietuvos Mažųjų žaidynių etape, kuris vyko Kauno lopšelyje-darželyje "Klevelis". Vaikus ruošė ir lydėjo į neformalaus ugdymo kūno kultūros mokytoja Vilma Povilionienė ir auklėtoja Laimutė Zaleckienė. Penktus metus iš eilės organizuojamos žaidynės kasmet sulaukia vis didesnio dėmesio. Šiais metais startavo rekordinis dalyvių skaičius – 272 ikimokyklinio ugdymo įstaigos iš visos Lietuvos!

 

Trikrepšio festivalis

Jau kelis metus iš eilės mūsų įstaiga jungiasi prie Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA), LTOK Kauno apskrities tarybos, Lietuvos sporto muziejus inicijuoto Respublikinio ikimokyklinių įstaigų Trikrepšio festivalio, skirto Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Festivalio tikslas - perteikti vaikams pergalės už Lietuvą dvasią „kovojant“ trikrepšio aikštelėse, suburti Lietuvos ikimokyklinių įstaigų bendruomenes į masinį trikrepšio žaidimą.

 

Startuojame Draugiškoje SEU olimpiadoje “Dramblys”

Siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į socialinio ir emocinio ugdymo svarbą, lopšelio – darželio „Ežiukas“ bendruomenė š. m. kovo 18 – 22 dienomis dalyvaus  Lietuvos Socialinio emocinio ugdymo asociacijos, VšĮ Pozityvaus ugdymo instituto ir MB „Švietimo edukatoriai“ organizuojamoje SEU olimpiadoje ,,Draugiškosios SEU olimpiados dramblys”.

 

Kaziuko blynai

Š. m. kovo 5 dieną šventėme jungtinę Užgavėnių ir Šv. Kazimiero šventę - "Kaziuko blynai". Šventėje netrūko tradicinių blynų, žaidimų, dainų ir šokių. Stebėjome Lašininio ir Kanapinio kovą, padėdami pastarajam nugalėti ir taip „atverti“ kelią pavasariui. Kad tikrai pavasaris ateitų, vaikams paprašius, darželio direktorė išnešė žiemos simbolį - Morę, o kartu su ja ir visus negerus darbelius, negražius žodelius, blogus poelgius, negerumus, kurie buvo susikaupę mūsų širdelėse. 

 

Sniego angelą dovanojame pasaulio vaikams

Š.m. sausio 23 d. Kauno lopšelyje - darželyje „Ežiukas“ vyko renginys „Sniego angelą dovanojame pasaulio vaikams“, skirtas Pasaulinei sniego dienai paminėti. Renginio metu vaikai keliavo į stoteles, kuriuose grupelėmis atliko užduotėles: „Rogučių lenktynėse“ vaikai lenktyniavo, kuri komanda greičiau nutemps draugą su rogutėmis, "Kūrybinėse dibtuvėlėse“ spalvotais dažais piešė ant sniego. 

 

Vaikai sulaukė svečių

Š.m. gruodžio 10 d. darželio „Šermukšnėlių“ grupės vaikai sulaukė svečių – KTU lektorės, dr. Kristinos Grumadaitės ir indo, KTU doktoranto, mūsų mieste nuo 2013 m. gyvenančio Vishnu Vishnu Murali.
Jaukiai įsikūrę darželio relaksacijos kambaryje žiūrėjome vaizdo įrašus, klausėmės Vishnu pasakojimo apie Indijos gyventojų kultūrą, religiją, vaikus ir jų pomėgius. Diskutavome apie vaiko teises ir laisves nepriklausomai nuo rasės, kalbos, tautinės kilmės.

 

Startavo projektas, skirtas žmogaus ir vaiko teisių pažinimui

„Žmogaus teisės – Europa“ (angl. „Human Rights / Europe“) – tokia aktualia tema Kauno lopšelyje-darželyje „Ežiukas“ pradėtas įgyvendinti programos Erasmus+ bendrojo ugdymo tarpmokyklinių strateginių partnerysčių projektas. Projekto partneriai – švietimo ir ugdymo įstaigos iš Ispanijos, Italijos, Rumunijos bei Turkijos –2018–2020 metais kurs ir puoselės draugišką aplinką geresniam žmogaus ir vaiko teisių pažinimui, sąmoningumo, kritinio mąstymo puoselėjimui, demokratinių vertybių pažinimui, aktyvaus pilietiškumo ugdymui, ugdys šiuolaikinį požiūrį į tautų ir kultūrų įvairovę, supažindins su pasauline vaikų pabėgėlių problema ir jos sprendimo būdais įvairiose Europos šalyse. Tikimės, kad į šį projektą įsitrauks visa darželio bendruomenė, socialiniai partneriai, nevyriausybinės organizacijos, kitos švietimo įstaigos.

 

Linksmą dieną skleidžiame rimtą žinią

Šiuolaikiniame pasaulyje žmogaus teisių supratimas ir žinojimas yra atsakingos visuomenės požymis. Visuomenės, kurios nariai supranta, kad turėdami teises kartu įgyja ir atsakomybę už tai, kaip elgiamasi ir bendraujama su kitais žmonėmis, su aplinka, kaip rūpinamasi savo valstybe ir ypatingos globos bei apsaugos reikalaujančiais mažaisiais jos piliečiais – vaikais.

 

Startuojame su Erasmus+ projektu “Human Rights / Europe”

Š.m. lapkričio 20 dieną Kauno lopšelio – darželio „Ežiukas“ vaikai ir įstaigos bendruomenė pasipuošusi mėlynais akcentais, nuotaikingais šokiais ir dainomis minėjo „Unicef“ inicijuotą Pasaulinę Vaikų dieną #goblue. Besiruošdami šiai šventei vaikai piešė piešinukus, kuriuose vaizdavo laimingus vaikus ir tai, ką jiems reiškia vaikų diena. Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje surengta vaikų piešinių paroda „Laimingi vaikai“.
Siekdami puoselėti draugišką aplinką geresniam žmogaus ir vaiko teisių pažinimui Kauno lopšelis – darželis „Ežiukas“ startuoja su Erasmus+ projektu “Human Rights / Europe” (liet. “Žmogaus teisės – Europa) (Sutarties Nr.2018-1-ES01-KA229-050566_4). Nuotraukos fotogalerijoje.

 

Padovanokim gerą nuotaiką ir šypseną!

Š. m. spalio 10 dieną, lopšelio-darželio „Ežiukas“ bendruomenė džiaugsmingai paminėjo „Pasaulinę psichikos sveikatos dieną“ organizuodami akciją - „Padovanokim gerą nuotaiką ir šypseną!“. Akcijos tikslas - saugoti ir stiprinti vaiko psichinę sveikatą, formuojant teigiamas nuostatas į empatiją ir norą padėti kitiems. 

 

Renginys pasaulinei psichikos sveikatos dienai paminėti

Renginys pasaulinei psichikos sveikatos dienai paminėti

 

AKTYVIAI minėjo Europos sporto savaitę #BEACTIVE

Š. m. rugsėjo 27 d. Kauno lopšelio – darželio „Ežiukas“ bendruomenė AKTYVIAI minėjo Europos sporto savaitę #BEACTIVE – 2018 “ Tai Europos Komisijos vykdoma iniciatyva, propaguojanti sportą ir fizinį aktyvumą Europos šalyse. Mūsų įstaigos ugdytiniai prisijungė prie Europos sporto savaitės dalyvaudami šokio pamokoje. Šį, specialiai sporto savaitei sukurtą šokį, šoko daugiau nei 8000 dalyvių visoje Lietuvoje!

 

Europos sporto savaitė #BEACTIVE

Kauno lopšelio – darželio „Ežiukas“ kieme vyko akcija „Rieda ratai rateliukai“, skirta paminėti Tarptautinę dieną be automobilio ir Europos sporto savaitę #BeActive.
Renginys prasidėjo pasisveikinimu, bei susipažinimu su saugaus elgesio kelyje taisyklėmis, nes šią dieną specialiai atvyko į darželį su savo ratuotomis transporto priemonėmis. Kiekvienas vaikas gavo dovanų Europos sporto savaitės #BEACTIVE lipduką. 

 

Mokslo metų pradžios šventė

Mokslo metų pradžios šventė – prasminga įžanga į mokinių, tėvų, pedagogų bendrą darbą, kurio sėkmė priklauso nuo visų pastangų ir sutarimo. Kiekviena rugsėjo pirmoji mūsų kasdienybę pripildo neramaus laukimo, džiugesio ir naujų vilčių. Š. m. rugsėjo 3 d., pedagogai, vaikučiai, tėveliai žaidimais, šokiais ir dainomis paminėjo šią, ypatingą dieną.

 

Kviečiame į mokslo metų pradžios šventę

Visus vaikučius ir tėvelius kviečiame į mokslo metų pradžios šventę, kuri įvyks rugsėjo 3 d., 10 val.

 

Atvažiuoja BRAVO teatras

Birželio 1 d. (penktadienį) švęsime vaikų šventę! Šią dieną pas mus į darželį atvažiuoja BRAVO teatras su spektakliu "Spalvų grobikai". Po spektaklio keliausime į santakos parką, kur pūsime burbulus, suksime vėjyje vėjo malūnėlius, vaišinsimės gardžiomis vaišėmis, žaisime, šėlsime ir džiaugsimės visi kartu!

 

Išleistuvės

Išleistuvės žymi svarbų etapą vaikų ir jų tėvų gyvenime – darželinukų atsisveikinimą su nerūpestinga vaikyste darželyje, ruošimąsi kitam svarbiam žingsniui - mokyklai. Š. m. gegužės 25 dieną darželyje vyko priešmokyklinių „Berželių“ ir „Kaštonėlių“ grupių vaikų išleistuvės. Atsisveikindami su darželiu, vaikai paruošė bendrą pasirodymą, kuriuo metu vaidino, šoko, dainavo, deklamavo eilėraščius. Šventės pabaigoje vaikai leido balionus į dangų su savo norais ir linkėjimais.

 

Lietuvos mažųjų žaidynės 2018 festivalis (Jonava)

2018 m. balandžio 22 d. Jonavos sporto arenoje vyko projekto "Lietuvos mažųjų žaidynės 2018" finalai. 24 laureatų ir 2 svečių komandos atvyko iš Vilniaus, Kauno, Kėdainių, Elektrėnų, Ukmergės, Molėtų, Širvintų ir Trakų rajono. Į šį baigiamajį renginį pateko vaikai praėję I ir II žaidynių etapus. Pirmasisi etapas vyko įkimokyklinio ugdymo įstaigose. II etapas miestuose ir rajonuose. Džiaugiamės, kad Kauno lopšelio – darželio „Ežiukas“ ugdytiniai įveikė šiuos etapus ir vyko į žaidynių finalinį renginį.

 

Sveikinimas

 

Veiksmo savaitė be patyčių

2018 m. kovo 19-25 dienomis Kauno lopšelio-darželio „Ežiukas“ visų grupių vaikai dalyvavo veiksmo savaitėje be patyčių. Visą savaitę vaikai kalbėjo ir dalyvavo veiklose patyčių tema. Berželių, Kaštonėlių ir Klevelių grupės vaikai klausėsi istorijos apie stebėtoją musę po kurios sekė praktinė veikla „Kurią pusę pasirinksi tu?“.

 

Sveikiname

 

Sveikiname

 

Nuorodos