Lietuvos mažųjų žaidynės 2018 festivalis (Jonava)
2018-05-07
Lietuvos mažųjų žaidynės 2018 festivalis (Jonava)

2018 m. balandžio 22 d. Jonavos sporto arenoje vyko projekto "Lietuvos mažųjų žaidynės 2018" finalai. 24 laureatų ir 2 svečių komandos atvyko iš Vilniaus, Kauno, Kėdainių, Elektrėnų, Ukmergės, Molėtų, Širvintų ir Trakų rajono. Į šį baigiamajį renginį pateko vaikai praėję I ir II žaidynių etapus. Pirmasisi etapas vyko įkimokyklinio ugdymo įstaigose. II etapas miestuose ir rajonuose. Džiaugiamės, kad Kauno lopšelio – darželio „Ežiukas“ ugdytiniai įveikė šiuos etapus ir vyko į žaidynių finalinį renginį.

Simbolinę žaidynių ugnį uždegė ir žaidynes atidarė olimpietis lengvaatletis Raivydas Stanys, sveikinimo žodį tarė ir fiziškai aktyviais vaikais džiaugėsi Jonavos arenos direktorė Regina Stupurienė ir LTOK olimpinio švietimo direktorė Vita Balsytė. Festivalio metu vaikai atliko 6 linksmas jų amžiaus tarpsnių ypatumus.

Sveikiname Kauno lopšelio – darželio „Ežiuiakas“ auklėtinius bei juos ruošiusias pedagoges, neformalaus ugdymo kūno kultūros pedagogę Vilmą Povilionienę ir „Klevelių“ gr. auklėtoją Nijolę Račienę pasiekus „Lietuvos mažųjų žaidynių – 2018“ FINALUS! Dėkojame aktyvioms mažųjų šeimoms negailėjusioms, paskatinimų, bei palaikymo!

Nuotraukos fotogalerijoje.