Unicef vaikų bėgimas „Už kiekvieną vaiką“
2019-06-13
Unicef vaikų bėgimas „Už kiekvieną vaiką“

2019 m. gegužės 24 d. vaikų lopšelio-darželio „Ežiukas“ auklėtiniai, pasipuošę darželio simbolika ir Unicef marškinėliais, kartu su savo vyresniais broliais ir sesėmis (buvusiais „Ežiuko“ ugdytiniais), dabar besimokančiais Kauno senamiesčio progimnazijos pirmoje klasėje, dalyvavo unikaliame, bet jau tradicija tapusiame renginyje – Unicef vaikų bėgime „Už kiekvieną vaiką“. Šio bėgimo tikslas – surinkti lėšas, kurios bus skirtos padėti dėl prastos mitybos išsekusiems vaikams nelaimės ištiktose šalyse. Šis renginys suvienija vaikus visame pasaulyje ir suteikia vaikams galimybę pasijausti svarbiais ištiesiant savo mažas pagalbos rankytes kitiems pasaulio vaikams, o tuo pačiu leidžia vaikams sušukti: „Svarbus kiekvienas pasaulio vaikas“. Prasmingi darbai, kuriuose dalyvauja net patys mažiausi vaikai yra puiki galimybė parodyti, kad kiekvienas gali padaryti pasaulį ne tik gražesniu ir geresniu, bet ir išgelbėti vaikų gyvybes! Projektą globoja – Jos ekscelencija Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Organizatoriai: Unicef Lietuva.

Nuotraukos fotogalerijoje.