Trikrepšio festivalis
2019-03-21
Trikrepšio festivalis

Jau kelis metus iš eilės mūsų įstaiga jungiasi prie Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA), LTOK Kauno apskrities tarybos, Lietuvos sporto muziejus inicijuoto Respublikinio ikimokyklinių įstaigų Trikrepšio festivalio, skirto Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Festivalio tikslas - perteikti vaikams pergalės už Lietuvą dvasią „kovojant“ trikrepšio aikštelėse, suburti Lietuvos ikimokyklinių įstaigų bendruomenes į masinį trikrepšio žaidimą.

Kovo 13 d. Kauno lopšelio - darželio “Ežiukas“ ir Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro ugdytiniai susitiko draugiškose trikrepšio varžybose. Visi drauge, šoko, mankštinosi ir žaidė trikrepšį. Vaikai noriai, aktyviai ir garbingai kovojo įvairiose rungtyse bandydami pelnyti kuo daugiau taškų. Visus dalyvius lydėjo džiaugsmas, juokas ir žinoma, draugiškose varžybose laimėjo draugystė! Nuotraukos fotogalerijoje.